Włoska bielizna w Polsce

Fruscio jest nową marką na polskim rynku. W tłumaczeniu oznacza zmysłowy szelest.
Piątek
17.04.2009
Włoski producent bielizny dla kobiet i właściciel marki Fruscio otwiera sklepy na terenie całego kraju.
 

Firma c w Polsce. Oferta włoskiej marki Fruscio obejmuje głównie bieliznę dla kobiet (kolekcja męska stanowi około 15 proc. asortymentu), a także stroje kąpielowe, rajstopy, pończochy, piżamy, szlafroki, koszulki, dresy, topy, bluzki, T-shirty, spódnice, szorty, a nawet sukienki.

Na początku chcielibyśmy pozyskać lokalizacje w dużych miastach. Sądzę, że plan otwarcia sklepu w mieście powyżej 100 tysięcy mieszkańców gwarantuje sukces inwestycji - mówi Hanna Cierechowicz, wiceprezes zarządu Fruscio Polska. - Zgłaszają się jednak do nas także franczyzobiorcy z mniejszych miast i z nimi również prowadzimy rozmowy.

Według wstępnych planów Fruscio Polska, do końca 2009 roku powinno powstać od 8 do 10 sklepów. Na dzień dzisiejszy w Polsce działa jeden sklep firmowy w centrum handlowym M1 w Czeladzi. W połowie maja otwarty zostanie pierwszy sklep franczyzowy w Warszawie w centrum handlowym BlueCity. Wstępne umowy franczyzowe zostały podpisane również na lokalizacje w Krakowie, Kielcach, Katowicach, Bielsku Białej, Częstochowie, Pile, Poznaniu i innych centrach handlowych Warszawy.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018