Przez pierwsze 1-2 lata prowadzenia działalności nie trzeba posiadać biura, aby prowadzić firmę zajmującą się organizacją ślubów i wesel.
Piątek
24.04.2009
Ślubna Pracownia otworzyła nowe studio w Krakowie.
 

Obecnie działają placówki w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, we Wrocławiu i w Londynie. Wszystkie należą do franczyzobiorców.

- Oddział warszawski był dotychczas placówką własną. W ubiegłym roku pracownia została przekazana spółce, której jestem wspólniczką i którą zarządzam. Spółce została również udzielona licencja franczyzowa – mówi Zuza Kuczbajska, właścicielka Ślubnej Pracowni, członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. - Krok ten pozwolił na wprowadzenie większego porządku w zarządzaniu siecią - wyjaśnia.

Na przełomie czerwca i lipca Ślubna Pracownia planuje otwarcie oddziału w Lublinie.

- Poszukujemy również osób, które przejmą placówki w Szczecinie, Rzeszowie oraz Łodzi – mówi Zuza Kuczbajska. - Chcielibyśmy również nawiązać współpracę z potencjalnymi konsultantami ślubnymi z innych miast wojewódzkich.

Przez pierwsze 1-2 lata prowadzenia działalności nie trzeba posiadać biura, aby prowadzić firmę zajmującą się organizacją ślubów i wesel. Z klientami można umawiać się w domu bądź w lokalu. Trzeba natomiast zaopatrzyć się w laptopa oraz samochód.

(awh)