Przynależność do sieci daje lektorom mobile ENGLISH przewagę nad zwykłymi korepetytorami. Oznakowany samochód, profesjonalnie przygotowane materiały do pracy sprawiają, że kursant wie, że obsługuje go wykwalifikowany nauczyciel.
Poniedziałek
27.04.2009
Mobile English od dwóch lat rozwija sieć franczyzową. Obecnie w sieci działa już 45 franczyzobiorców.
 

Mobile ENGLISH od dwóch lat rozwija sieć franczyzową. Obecnie w sieci działa już 45 franczyzobiorców.

Klientem docelowym mobile ENGLISH są osoby, które chcą mieć możliwość nauki języka angielskiego w ich domach lub miejscach pracy w ustalonym dniu i godzinie.

Osoba, która chciałaby zostać franczyzobiorcą sieci mobile ENGLISH powinna dysponować kwotą rzędu 10-30 tys. zł. Franczyzodawca poszukuje obecnie partnerów w miastach o populacji od 20 do 200 tys. mieszkańców. Jeśli franczyzobiorca będzie chciał działać na terenie większego miasta, musi otworzyć biuro – w mniejszych miejscowościach nie jest to konieczne. Lokal powinien mieścić się nie dalej niż 5 km od centrum miasta i mieć minimum 20 m2 powierzchni. Opłata wstępna waha się od 3 do 10 tys. zł, w zależności od wielkości miasta, w którym będzie działał franczyzobiorca – im większe miasto, tym wyższa opłata. W zamian franczyzobiorca otrzymuje know-how firmy i przechodzi kompleksowe szkolenie z zakresu prowadzenia oddziału. Opłaty miesięczne również są uzależnione od wielkości miasta. Na początku współpracy wynoszą od 100 do 500 miesięcznie, po trzech latach współpracy od 500 zł do 1 tys. zł. Przedstawiciele sieci twierdzą, że zwrot z inwestycji następuję średnio po upływie 6-12 miesięcy od rozpoczęcia współpracy.

mobile ENGLISH działa w Polsce od 5 lat. Centrala firmy znajduje się w Łodzi.

(smoli)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

4 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018