28.04.2009

RuckZuck zawitał do stolicy

Od kwietnia również mieszkańcy Warszawy mogą zaopatrywać się w produkty oferowane przez salony RuckZuck.

RuckZuck posiada obecnie sklepy w każdym województwie. Najwięcej, bo 11 placówek znajduje się na Śląsku. Mieszkańcy mazowieckiego mogli do tej pory korzystać z oferty 6 salonów znajdujących się w tym regionie, w Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Pułtusku oraz Legionowie, Siedlcach i Garwolinie. Od kwietnia mają do dyspozycji również nowo powstały sklep w Warszawie.

W ofercie salonów RuckZuck znajdziemy blisko 30 modeli skrzydeł drzwiowych, ponad 140 wzorów podłóg oraz ościeżnice.

Do systemu partnerskiego RuckZuck przyłączyła się istniejąca od 15 lat na rynku warszawskim firma Almax. W samodzielnym budynku o powierzchni ok. 500 m2 oprócz produktów oferowanych przez RuckZuck, znajdziemy również ceramikę łazienkową.

- W Warszawie nikt jak dotąd nie otworzył takiego punktu, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem – tłumaczy swój wybór właściciel firmy Almax, Andrzej Krulikowski. – Do tej decyzji przyczynił się również fakt, że produkty marki Classen - znajdujące się w ofercie sieci - cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem klientów.

W ofercie salonów RuckZuck znajdziemy blisko 30 modeli skrzydeł drzwiowych, ponad 140 wzorów podłóg oraz ościeżnice. Punkty handlowe sieci oferują transport zakupionych produktów. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów. Obecnie sieć RuckZuck liczy ponad 100 placówek.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora