Poleć stronę: VOX - Drzwi Panele Podłogi - prezentacja systemu
Adresat
wpisz adres email odbiorcy
Nadawca
wpisz adres email nadawcy
Wiadomość
możesz dopisać coś do wysyłanej wiadomości

05.05.2009

VOX - Drzwi Panele Podłogi - prezentacja systemu

Zostań partnerem „Drzwi i podłogi Vox”

Jesteśmy liderem w sprzedaży drzwi i podłóg i posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sieci franczyzowej. Pierwszych licencji udzieliliśmy w czerwcu 2000 roku, obecnie nasza sieć to ponad 60 salonów na terenie całej Polski, w tym 24 partnerów franczyzowych posiadających ponad 30 punktów na terenie całego kraju.

Jesteśmy liderem w sprzedaży drzwi i podłóg i posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sieci franczyzowej.

Podstawą naszej działalności jest sprzedaż detaliczna i hurtowa drzwi, paneli, podłóg drewnianych oraz produktów komplementarnych tj. listew przypodłogowych, boazerii, klamek etc. Każdy Salon „Drzwi i podłogi VOX” to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg. Ekspozycja tylko niektórych wzorów obejmuje ponad 200 sztuk drzwi, 70 kolorów paneli, 90 dekorów deski trójwarstwowej oraz 30 dekorów podłóg litych. Pełna oferta drzwi i podłóg różnych producentów jest kilka razy większa. W ofercie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy różnych produktów. Interdoor, CAL, DRE, Pol-skone (producenci drzwi), Barlinek, Baltic Wood, Tarkett, Grundorf (producenci podłóg trójwarstwowych), Global Wood, Grundorf (producenci podłóg litych), Krono Original, Egger, Classen (producenci paneli podłogowych), Pol-skone, Włoszczowa, Wołomin (producenci okien) czy Kreisel, Den Braven (chemia budowlana), to tylko niektóre przykłady markowych towarów dostępnych w Salonach „Drzwi i podłogi VOX”.

Każdy Salon oferuje ponadto montaż zakupionych drzwi i podłóg przez autoryzowane grupy montażowe. Sprawdzeni montażyści to gwarancja jakości wykonanych robót. To co również istotne, zlecenie montażu zakupionego w „Drzwi i podłogi VOX” towaru, oznacza dla klienta koszty zakupu mniejsze o 15 proc.

Salony „Drzwi i podłogi VOX” to także bezpłatne porady projektanta wnętrz. Jaki rodzaj podłogi zastosować w korytarzu a jaki w sypialni? Jakie wybrać okna, aby współgrały z elewacją a w domu było cicho? I wreszcie jak dopasować drzwi do kolorystyki ścian? Na te i inne pytanie odpowiada projektant wszystkim, którzy odwiedzą Salon.

Organizujemy dla partnerów franczyzowych i ich pracowników liczne szkolenia z zakresu technik sprzedaży.

Oferujemy na zasadach partnerstwa handlowego również szeroką ofertę wyrobów płytowych drewnopochodnych (OSB, sklejka, płyta wiórowa etc.) oraz w uzupełnieniu materiały ogólnobudowlane (płyta g-k, wełna mineralna, styropian, cegła etc.)

Zapewniamy wsparcie i doradztwo w bieżącym prowadzeniu salonu oraz organizujemy dla partnerów franczyzowych i ich pracowników liczne szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wiedzy o produkcie, standardów jakości, etc. dzięki czemu wzrasta efektywność, a koszty dają się utrzymać na niskim poziomie.

Oferujemy jednolity wizerunek sieciowy salonów pod prestiżową marką „Drzwi i podłogi VOX”.

Naszym partnerom oferujemy:

  • natychmiastowy dostęp na bardzo atrakcyjnych warunkach handlowych do szerokiej oferty asortymentowej drzwi i podłóg oraz wyrobów płytowych drewnopochodnych;
  • profesjonalnie zorganizowaną największą ekspozycję drzwi i podłóg oraz produktów komplementarnych;
  • możliwości dalszej odsprzedaży hurtowej w kanale B2B tj. obsługę inwestycji, podwykonawców etc.;
  • długoletnią i stabilną współpracę - umowa zawierana jest na czas nie krótszy niż 3 lata;
  • wsparcie merytoryczne i doradztwo w zakresie organizacji sprzedaży detalicznej i handlu hurtowego;
  • wsparcie sieciowe i producenckie w zakresie obsługi firm wykonawczych i inwestycji;
  • kompleksowy program wdrożenia sprzedaży towaru z usługą montażu;
  • kompleksowy i wszechstronny program szkoleń personelu handlowego, montażystów oraz współpracujących firm wykonawczych;
  • certyfikację montażowo-serwisową producentów,
  • bardzo korzystne udogodnienia biznesowe: ratalny system sprzedaży, obsługa kart kredytowych, ubezpieczenie transakcji partnera, korporacyjna telefonia komórkowa, leasing samochodów na warunkach flotowych etc.;
  • jednolity wizerunek sieciowy salonów pod prestiżową marką „Drzwi i podłogi VOX”;
  • udział w ogólnopolskich sieciowych działaniach marketingowych;
  • merytoryczne i organizacyjne zaangażowanie w prowadzone przez partnera na lokalnym rynku działania reklamowe i promocyjne.

Każdy Salon „Drzwi i podłogi VOX” to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy:

  • prowadzą własny biznes;
  • mają doświadczenia handlowe, a w szczególności w branży drzwi, podłóg, płytek ceramicznych lub ogólnobudowlanej;
  • poszukują możliwości rozwinięcia lub poszerzenia profilu działalności o nowe branże;
  • posiadają obiekt z powierzchnią ekspozycyjną min. 300 m2 oraz magazyn.

Zapoznaj się ze szczegółami, wejdź na naszą stronę www.drzwiipodlogi.vox.pl

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza

Dane kandydata
Imię
Nazwisko
Kontakt
Adres zamieszkania
Telefon
Adres e-mail
Dodatkowe informacje
Ewentualne uwagi lub pytania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.