Nowy salon Vivien Vigo

Wtorek
12.05.2009
Projekty Vivien Vigo, jednej z sieci salonów sukni ślubnych działających w Polsce, od kwietnia można kupić także w warszawskim Blue City.
 

Nowy salon poszerzył ofertę Alei Mody Ślubnej i Wieczorowej, znajdującej się w centrum handlowym Blue City. Doświadczenie na rynku mody ślubnej pozwala projektantom Vivien Vigo projektować suknie dla wymagających klientów. W salonie Vivien Vigo można uszyć także suknię zgodnie z własnym projektem. Dopełnieniem kolekcji polskich projektantów jest kolekcja sukni hiszpańskich, jakich nie ma jeszcze na rynku polskim.

Obecnie sieć liczy 14 punktów, w tym siedem działających na licencji (m.in. w Łodzi, Grudziądzu, Olsztynie, Tychach i Szczecinie). W ciągu najbliższych dwóch lat Vivien Vigo chce podwoić tę liczbę.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018