02.06.2009

BZ WBK otworzył kolejne placówki partnerskie

BZ WBK uruchomił placówki partnerskie w Tychach i we Wrocławiu.

- Interesują nas lokalizacje, które cechuje małe nasycenie usługami bankowymi. W przypadku Tychów i Wrocławia dotyczy to miejsc położonych poza centrum miast. Weryfikacja rynku potwierdziła duże zapotrzebowanie na usługi bankowe na osiedlach i obrzeżach dużych miejscowości – mówi Kamil Polikowski, dyrektor biura rozwoju placówek partnerskich BZ WBK. Rozwój w obu miastach jest elementem ogólnopolskiej strategii rozwoju w małych i średnich miastach oraz na obrzeżach dużych aglomeracji.

Inwestycja w placówkę dwustanowiskową BZ WBK Partner wynosi ok. 22 tys. zł.

W przyszłości BZ WBK planuje otwarcie kolejnych placówek BZ WBK Partner w Tychach i we Wrocławiu. - Potencjał obu miast jest duży. Chcemy, aby nasze usługi docierały do jak największej liczby klientów. Zapotrzebowanie jest spore i chcemy sprostać wymaganiom rynku - mówi Kamil Polikowski.

Unifikacja oddziałów własnych i licencyjnych

Inwestycja w placówkę dwustanowiskową BZ WBK Partner wynosi ok. 22 tys. zł. Partner banku nie ponosi opłaty wstępnej oraz otrzymuje bezpłatne i cykliczne szkolenie. Wśród produktów i usług placówek partnerskich są m.in. lokaty oszczędnościowe, kredyty gotówkowe, konta osobiste, karty płatnicze, usługi Western Union, przyjmowanie płatności za rachunki oraz na zasadzie pośrednictwa, karty kredytowe, kredyty hipoteczne oraz produkty dla firm.

Celem strategii rozwoju BZ WBK jest unifikacja placówek własnych i partnerskie zarówno pod względem oferowanych produktów, jak i obsługi klienta. Dzięki temu placówki licencyjne będą działały jak pełnousługowe oddziały bankowe, co będzie korzystne zarówno dla klientów, jak i partnerów Banku Zachodniego WBK.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora