08.06.2009

BZ WBK Partner w Tomaszowie Mazowieckim

Bank Zachodni WBK uruchomił pierwszą w Tomaszowie Mazowieckim placówkę licencyjną.

W przyszłości niewykluczone są otwarcie kolejnych placówek BZ WBK Partner w tym mieście. Ekspansja placówek partnerskich BZ WBK w Tomaszowie Mazowieckim jest elementem ogólnopolskiej strategii rozwoju sieci licencyjnej w średnich i małych miastach oraz na obrzeżach dużych aglomeracji.
- Do niedawna rynek bankowy skupiony był przede wszystkim na centrach dużych miast. Teraz rozwój placówek odbywa się przede wszystkim w średnich i małych miejscowościach, gdzie nasycenie produktami bankowymi jest wciąż niewielkie – mówi Kamil Polikowski, dyrektor biura rozwoju placówek partnerskich BZ WBK. - Bank Zachodni WBK wysoko ocenia potencjał tyskiego rynku i w przyszłości zamierza tutaj otworzyć kolejne placówki partnerskie.
Koncepcja biznesowa BZ WBK zakłada budowanie sieci placówek partnerskich, które będą oferowały klientom takie same produkty i usługi jak oddziały Banku Zachodniego WBK.

Doradcy Banku Zachodniego WBK

Dwustanowiskową placówkę BZ WBK Partner z pełnym wyposażeniem można mieć za 22. tys. zł.

Placówki partnerskie dysponują pakietem produktów Banku Zachodniego WBK, który zawiera m.in. lokaty oszczędnościowe, kredyty gotówkowe, konta osobiste, karty płatnicze, usługi Western Union, przyjmowanie płatności za rachunki oraz na zasadzie pośrednictwa, karty kredytowe, kredyty hipoteczne oraz produkty dla firm. W ten sposób partnerzy sieci czerpią przychody z różnych źródeł, mają gwarancję bezpieczeństwa i stabilizacji biznesu, co szczególnie sprawdza się w czasach spowolnienia gospodarczego. Elastyczne podejście do klienta zwiększa pole działania i tworzy możliwości szybkiej reakcji na nastroje panujące na rynku.

Kamil Polikowski nie obawia się spowolnienia gospodarczego w Polsce. Potencjał rynku bankowego w Polsce jest ogromny, a to daje duże możliwości rozwoju. Atutem są również niskie koszty inwestycji w partnerskie oddziały bankowe. Dwustanowiskową placówkę BZ WBK Partner z pełnym wyposażeniem można mieć za 22. tys. zł. Jak zapewniają przedstawiciele banku, placówka partnerska osiąga rentowność w ciągu 5-6 miesięcy. Partner BZ WBK nie ponosi opłat wstępnych, otrzymuje bezpłatne i cykliczne szkolenia oraz samodzielnie decyduje o miejscu lokalizacji przyszłego oddziału.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora