Fruscio w Blue City

Otwarty kilka dni temu salon w Blue City jest drugim punktem firmowym tej marki w Polsce (pierwszy mieści się w Czeladzi na Śląsku)
Czwartek
18.06.2009
Firma Fruscio, specjalizująca się w sprzedaży włoskiej bielizny, otworzyła salon w warszawskim CH Blue City.
 

Nowo otwarta placówka prowadzona jest przez franczyzobiorcę. Wstępne umowy franczyzowe zostały podpisane również na lokalizacje w Krakowie, Kielcach, Katowicach, Bielsku Białej, Częstochowie, Pile, Poznaniu i innych centrach handlowych Warszawy.

Fruscio w dosłownym tłumaczeniu oznacza zmysłowy szelest. Hasło reklamowe firmy, założonej przez Cristinę Mariani i Fabia Boturri to: Włoska Boska Bielizna. Kobieta ubrana we Fruscio sprawi, że jej mężczyzna nigdy nie wyjdzie z domu – mówią. Bielizna Fruscio jest stworzona z myślą o kobietach eleganckich, dbających o siebie i swój wizerunek.

Poza Włochami, gdzie sklepów tej marki jest najwięcej, salony Fruscio można spotkać w Szwajcarii, Portugalii, Arabii Saudyjskiej, Anglii, Jordanii, Japonii i na Cyprze, a także w Rumunii i Bułgarii. Otwarty kilka dni temu salon w Blue City jest drugim punktem firmowym tej marki w Polsce (pierwszy mieści się w Czeladzi na Śląsku).

Fruscio to nie tylko bielizna. W placówkach sieci klientki znajdą również odzież - bluzki, sukienki, a także rajstopy, szlafroki, i piżamy. Około 15 proc. asortymentu sklepów skierowane jest do mężczyzn.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018