03.07.2009

150 myjni w 18 miesięcy

Carwash Investment chce zbudować 150 myjni franczyzowych do końca 2010 roku.

Żeby zaspokoić popyt na usługi świadczone przez myjnie bezdotykowe, potrzeba cztery tysiące stanowisk. Teraz w Polsce jest ich tylko 400. Niszę rynkową postanowiła wykorzystać katowicka firma Carwash Investment, która rozpoczyna właśnie tworzenie sieci myjni bezdotykowych BKF Myjnie. Obecnie na terenie całego kraju działa 70 myjni bezdotykowych pod marką BKF Myjnie. Firma poszukuje partnerów do budowanej sieci franczyzowej. W ciągu 18 miesięcy, na terenie całego kraju ma powstać 150 samodzielnych punktów z logo BKF Myjnie.


Czysty biznes

Na uruchomienie własnej myjni, w systemie proponowanym przez Carwash Investment, wystarczy 100 tys. zł. Pozostała część może być sfinansowana przez leasing lub kredyt na preferencyjnych warunkach. Całkowity koszt wybudowania myjni z dwoma stanowiskami, to ok. 380 tys. zł. Najszybciej, bo już po dwóch latach, zwracają się inwestycje w myjnie z sześcioma stanowiskami, które dają nawet 50 tys. zysku miesięcznie.
- Oprócz pomocy w sfinansowaniu inwestycji i doborze lokalizacji, oferujemy także pełne wsparcie biznesowe na każdym etapie inwestycji – mówi Adrian Grandke, wiceprezes Carwash Investment. - W trakcie eksploatacji inwestor może liczyć również na szkolenia pracowników, reklamę i promocję, zaopatrzenie w preparaty i materiały eksploatacyjne a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

(mak)