Firma Bicom Gabinety, to sieć 17 placówek zlokalizowanych w południowo - zachodniej Polsce.
Piątek
03.07.2009
W czerwcu firma Bicom Gabinety świadcząca usługi związane ze zdrowiem i urodą, rozpoczęła poszukiwania kandydatów na franczyzobiorców.
 

Bicom Gabinety zajmuje się uwalnianiem od nałogów, leczeniem alergii i walką z nadwagą. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego i pod opieką doświadczonych lekarzy.

Dotychczas Gabinety Bicom można było znaleźć tylko w południowo-zachodniej Polsce. Teraz firma postawiła na franczyzę i zamierza rozwijać w ten sposób sieć placówek w całym kraju.
- Nasza sieć gabinetów poszerzała się od Żar po Gliwice. Niedawno podjęliśmy decyzję o sprzedaży naszych usług także w innych regionach kraju - mówi Marzena Wierzęć, właścicielka Bicom Gabinety. - W tej chwili chcemy rozwijać się głównie w oparciu o franczyzę. Pierwsze jednostki licencyjne Bicom Gabinety ruszą już pod koniec wakacji.

Kandydat na franczyzobiorcę powinien prowadzić własną działalność gospodarczą. Mile widziane są osoby prowadzące działalność medyczną lub terapeutyczną, chociaż nie jest to warunek konieczny. W ramach pakietu franczyzowego firma udostępnia know-how i sprzęt medyczny, na którym wykonywane są zabiegi. Prowadzi także certyfikowane szkolenia z obsługi sprzętu i wykonywania zabiegów.

Jednorazowa opłata za przystąpienie do sieci to 20 tys. zł. Opłata miesięczna wynosi 3,5 tys. zł. Inwestycja zwraca się po pół roku.

(mak)