09.07.2009

Zawód nie tylko dla kobiet

Perfect Moments otworzyło nową placówkę franczyzową w Wielkopolsce. Kieruje nią mężczyzna.

Wielkopolskie biuro jest siódmą jednostką franczyzową. Do tej pory Perfect Moments działało w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Radomiu, Trójmieście oraz w Olsztynie. Własna placówka znajduje się w Kielcach. Docelowo firma zamierza uruchomić biura we wszystkich miastach wojewódzkich.

Lipiec i sierpień to środek sezonu w branży ślubnej.

Branża ślubna to nadal bardzo młody biznes.

- Dodatkowo sam zawód konsultanta jest w Polsce bardzo młody - mówi Karina Komorowska, właścicielka Perfect Moments. - Jak pokazuje doświadczenie nie tylko kobiety sprawdzają się w roli konsultantów ślubnych. Biuro w Poznaniu prowadzi mężczyzna - Filip Wawrzyniak. Organizację przyjęć weselnych zna perfekcyjne, bo przez kilka ostatnich lat pracował w hotelach, gdzie weselami zajmował się na co dzień.

Potencjalni licencjobiorcy muszą liczyć się kosztem 30 tys. zł za przystąpienie do sieci. Dodatkowo pobierana jest opłata bieżąca w wysokości 20 proc. przychodu partnera oraz 100 zł miesięcznej opłaty marketingowej. Posiadanie własnego lokalu jest mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny. Wynika to z faktu, że działalność można prowadzić nawet w pokoju wydzielonym w mieszkaniu franczyzobiorcy. Niezbędne są natomiast: samochód osobowy, drukarka, faks, komputer i podstawowe narzędzie pracy, czyli telefon komórkowy.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0