16.07.2009

Franczyzowa architektura

Firma projektowa Archon+, specjalizująca się w opracowywaniu i sprzedaży gotowych projektów domów, wzmacnia swoją pozycję na rynkach zagranicznych.

Oferta firmy zawiera ponad 600 gotowych projektów domów, w tym projekty domów tradycyjnych, nowoczesnych, energooszczędnych i komfortowych. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do Deweloperów.
-W najbliższym czasie planujemy rozszerzenie obszaru naszej działalności poprzez otwarcie nowych placówek w kolejnych polskich miastach oraz dalszą ekspansje rynków zagranicznych - mówi Sebastian Zacny, kierownik rynków zagranicznych w firmie Archon+. - Mamy własne biuro w Kijowie oraz partnerów prowadzących sprzedaż naszych projektów na terenie Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji oraz Czech.

Z myślą o swoich klientach firma stworzyła dwie nowe kolekcje. „Domy w dwóch stylach” dają klientom możliwość wyboru spośród różnych wariantów wykończenia domu. Kolekcja „Domy nowoczesne” skierowana jest do osób, które cenią nowoczesną architekturę. Każdy projekt może być uzupełniony o projekty dodatkowych instalacji (wentylacja, ogrzewanie kominkowe, instalacja solarna).
- Wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny ze standardami ISO9001, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług - mówi Sebastian Zacny.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci sprzedaży budowanej przez Archon+ powinny dysponować kwotą 10 tys. zł. Firma nie przewiduje dodatkowych opłat licencyjnych. Franczyzobiorca musi prowadzić własną działalność gospodarczą oraz być w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę - od doradztwa przy wyborze projektu, poprzez dokonanie adaptacji, kończąc na załatwieniu formalności związanych z procesem otrzymania pozwolenia na budowę.

(mak)