20.07.2009

Franczyza pomaga walczyć z nałogami

Bicom Gabinety planuje we wrześniu otworzyć swoje dwie pierwsze placówki franczyzowe.

Leczenie w placówkach Bicom odbywa się za pomocą tzw. biorezonansu. Urządzenie wytwarza drgania elektromagnetyczne, które przechodząc przez ciało pacjenta pozytywnie wpływa na pracę całego organizmu. Terapie często stosuje się równolegle z konwencjonalnym leczeniem. Terapia pozwala zwyciężyć z nałogiem nikotynowym, nadwagą i alergiami.

Terapia stosowana przez Bicom Gabinety pomaga walczyć z nałogiem nikotynowym, nadwagą i alergiami.

Firma jak na razie posiada 17 gabinetów własnych i dopiero rozpoczęła poszukiwanie franczyzobiorców.
- Ofertę skierowaną do partnerów posiadamy od czerwca bieżącego roku – mówi Marzena Wierzęć, właścicielka Bicom Gabinety. - W tej chwili prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma kandydatami na franczyzobiorców. Na przełomie sierpnia i września planujemy otworzyć punkty w województwie mazowieckim i zachodniopomorskim.

Firma w ramach pakietu franczyzowego udostępnia sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania terapii, organizuje szkolenia oraz udostępnia stronę internetową i infolinię 0-800. Bicom pomaga w znalezieniu lokalizacji, najczęściej są to przychodnie zdrowia. Szacowany okres zwrotu z inwestycji wynosi sześć miesięcy. Licencja Bicom Gabinety kosztuje 20 tys. zł.

- W ramach poszukiwania oszczędności, nasi klienci zgłaszają się do gabinetów, żeby pozbyć się kosztownego nałogu – wyjaśnia Marzena Wierzęć. – Według danych WHO w Polsce pali ponad 9 milionów osób, a każdy z nich to potencjalny klient. Prawdopodobnie już wkrótce wejdą w życie przepisy zabraniające palenia w placówkach ochrony zdrowia, szkołach i uczelniach wyższych, w obiektach sportowych oraz podczas jazdy samochodem. Nowe ustawodawstwo i wzrost świadomości społeczeństwa sprawiają, że przyszłość branży widzę bardzo optymistycznie.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0