27.07.2009

50 już działa

BZ WBK otworzył 50 placówkę BZ WBK Partner. Bank kontynuuje rozwój i zapowiada, że do września sieć będzie liczyła 70 oddziałów partnerskich.

Przedstawiciele BZ WBK zapewniają, że franczyzobiorcy przystępujący do sieci zostaną objęci parasolem ochronnym, który ma im ułatwić start w biznesie oraz zbudować i wzmocnić pozycję na rynku. Partnerzy BZ WBK przez pierwsze trzy miesiące od otwarcia placówki otrzymują wyższe prowizje od sprzedaży wszystkich produktów banku. Dodatkowy zastrzyk finansowy ma na celu wesprzeć ich w najtrudniejszym pierwszym kwartale działalności biznesowej oraz dać czas na pozyskanie klientów. Wsparcie BZ WBK zwiększa również odporność na zawirowania rynkowe i podnosi konkurencyjność placówek partnerskich.

Doradcy Banku Zachodniego WBK

Pierwsza placówka BZ WBK Partner powstała w listopadzie 2008 roku. Do końca 2009 roku w całej Polsce ma funkcjonować 100 placówek partnerskich.

- Zależy nam, aby koncept BZ WBK Partner był jak najstaranniej dopasowany do potrzeb naszych partnerów. Zdajemy sobie sprawę z trudności jakie niesie rozwój biznesu w pierwszych tygodniach działalności. Zastosowaliśmy więc rozwiązania, które ułatwią partnerom wejście na rynek i wzmocnią ich pozycję w lokalnym środowisku – mówi Kamil Polikowski, dyrektor biura rozwoju placówek partnerskich BZ WBK.

Placówki BZ WBK Partner powstają w małych i średnich miastach oraz na obrzeżach dużych aglomeracji gdzie nie ma oddziałów własnych. Pierwsza placówka BZ WBK Partner powstała w listopadzie 2008 roku. Do końca 2009 roku w całej Polsce ma funkcjonować 100 placówek partnerskich. Inwestycja w dwustanowiskową placówkę BZ WBK Partner wynosi ok. 22 tys. zł. Partner BZ WBK nie ponosi opłat wstępnych, otrzymuje bezpłatne i cykliczne szkolenia oraz samodzielnie decyduje o miejscu lokalizacji przyszłej placówki.

(mk)