30.07.2009

Franczyzobiorca wie lepiej

Właściciele firmy doradczej Prime Invest chcą, aby ich partnerzy sami decydowali o lokalizacji placówki.

Prime Invest zajmuje się doradztwem prawno-gospodarczym, świadcząc na rzecz swoich klientów kompleksowe usługi konsultingowe związane z rozpoczęciem prowadzenia działalności gospodarczej. Firma m.in. pomaga wybrać formę prowadzonej działalności, rejestruje podmioty, sporządza opinie prawne oraz udziela porad w zakresie prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego i procesowego.
- Uważamy, że potrzeby klientów z danego terenu najlepiej znają franczyzobiorcy – mówi Patrycja Burglin-Surowiecka, członek zarządu Prime Invest. - Dlatego to właśnie partnerom pozostawiamy kwestię wyboru lokalizacji. Chcemy jednak, aby biura znajdowały się blisko centrów miast, bądź w okolicy instytucji takich jak sądy.

Obecnie Prime Invest ma cztery cztery biura własne i jeden punkt franczyzowy. W najbliższej przyszłości firma chciałaby otworzyć placówki w Krakowie, Katowicach i Rzeszowie, a także zagraniczne biuro w Dublinie.

Franczyzobiorca sieci musi być przygotowany na opłatę wstępną w wysokości 15 tys. zł oraz opłatę comiesięczną, która wynosi 1 tys. zł. W ramach współpracy partner może liczyć na wsparcie merytoryczne i organizacyjne franczyzodawcy, szkolenia pracowników oraz reklamę. W ramach sieci działa zespół ekspertów zajmujących się doradztwem prawnym i gospodarczym. Eksperci pozostają do dyspozycji biorców licencji Prime Invest. Koszt wyposażenia pomieszczenia nie powinny przekroczyć 10 tys. zł. Do sieci Prime Invest mogą przystępować nie tylko prawnicy i radcy prawni, ale również osoby nie posiadające wykształcenia prawniczego.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0