31.07.2009

Franczyzowa suknia ślubna

Salony sukien ślubnych Madleine można znaleźć w całym kraju oraz u naszych wschodnich i południowych sąsiadów.

W Polsce co roku odbywa się około 300 tys. ślubów. Taka tendencja utrzyma się jeszcze przez kilka lat z uwagi na specyfikę rynku oraz wskaźniki demograficzne. Chyba każda dziewczynka, a później kobieta, marzy o bajecznie pięknej sukni ślubnej, w której pójdzie do ołtarza z mężczyzną swoje życia. Firma Madleine spełnia te marzenia. Swoim klientkom oferuje ponad 300 modeli sukien ślubnych i wizytowych.

Modelka w sukni Madleine. Fot. Madleine

Suknia z najnowszej kolekcji firmy Madleine.

- W chwili obecnej nasza działalność skupia się na rynku polskim. Niemniej, planujemy rozwój naszej sieci także na rynkach krajów ościennych- mówi Magdalena Sulwińska, dyrektor generalna firmy Madleine.- Rok 2008 zakończyliśmy współpracując z 25 salonami. Kolejny sezon rozpoczynaliśmy już z 55 salonami. W rok 2010 zamierzamy wkroczyć z 80-90 salonami partnerskimi, kilkoma franczyzowymi w kraju oraz kilkunastoma za granicą.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci powinny dysponować lokalem o powierzchni minimum 50 m2. Koszt rozpoczęcia działalności, to 40-50 tys. zł. Firma nie przewiduje żadnych opłat wstępnych ani licencyjnych. Inwestycja w salon sukien ślubnych Madleine zwraca się w ciągu roku.

(mak)