10.08.2009

Przeszkolą w Szczecinie i Kielcach

Intelektualnie.pl, mimo krótkiej obecności na rynku, pozyskało już kilku franczyzobiorców.

Firma otworzyła już dwie placówki w Szczecinie i jedną w Kielcach. Trwają rozmowy z kolejnymi osobami zainteresowanymi prowadzeniem szkoleń w ramach sieci intelektualnie.pl.
- Jesteśmy zainteresowani otwieraniem punktów we wszystkich miastach wojewódzkich oraz w miastach, których liczba mieszkańców przekracza 60 tys. mieszkańców – mówi Marcin Matuszewski, właściciel intelektualnie.pl. - Przewiduję, że w miastach do 100 tys. mieszkańców dochód wyniesie 2-4 tys. zł. W większych miastach zyski mogą sięgnąć nawet 6 tys. zł. Dodatkowo partnerom zapewniamy wyłączność na prowadzenie szkoleń w miejscowościach do 200 tys. mieszkańców - dodaje.

Kursy prowadzone są grupowo i indywidualnie. Koszt szkolenia, w którym bierze udział ok. 20 osób wynosi 370 zł od uczestnika. Tematyka organizowanych szkoleń to m.in. umiejętność szybkiego czytania. Wkrótce w ofercie znajdzie się szkolenie z zarządzania czasem. Przewidywana inwestycja w biznes wynosi ok. 1,7 tys. zł. Należy również opłacić kaucję w wysokości 1 110 zł. Szkolenia odbywają się albo w wynajętych salach, albo w siedzibie firm zamawiających.

- Szkolenia dają wiedzę, którą uczestnicy mogą zastosować w praktyce – twierdzi Monika Kapuścińska, trenerka i franczyzobiorca intelektualnie.pl. - Odpowiadamy na każde pytanie, a przyjazna atmosfera w trakcie szkoleń sprawia, że nasi klienci polecają nas swoim znajomym. W ten sposób trafiamy do szerszego grona odbiorców.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0