11.08.2009

Ponad 3 tys. sklepów abc

Sieć sklepów abc liczy już ponad 3 tys. placówek. Jubileuszowy punkt zlokalizowany jest w miejscowości Luboń koło Poznania.

Właścicielami sklepu są państwo Gawelscy, którzy prowadzą już 3 placówki pod logo abc. Obecnie sieć zrzeszona przy hurtowniach Eurocash Cash & Carry liczy 3163 placówki.

Punkty sprzedaży abc to małe i średnie sklepy spożywczo-chemiczne zlokalizowane na osiedlach, w centrach małych miast lub na wsi. Przynależność do abc gwarantuje sklepom wsparcie marketingowe - foldery, reklamę, wizualizację oraz materiały promocyjne, a także korzystne warunki zakupowe - m.in. upusty i promocje produktów.

Wnętrze sklepu abc Fot. Eurocash

Placówki abc to małe i średnie sklepy spożywczo-chemiczne zlokalizowane na osiedlach, w centrach małych miast lub na wsiach.

- Sklepy abc to najważniejszy klient hurtowni Eurocash, dlatego ich właściciele mogą liczyć na rabaty i promocje, profesjonalny program szkoleń, jednolite systemy wizualizacji - od wystroju zewnętrznego po ubiór personelu, a także na pomoc w informatyzacji i wyposażeniu lokalu – mówi Luis Amaral, prezes Eurocash.

Hurtownie Eurocash działają zgodnie z ideą Cash & Carry. Oferują asortyment obejmujący blisko 4 tys. produktów. Dzięki możliwości kupowania na sztuki, klient nie musi magazynować towaru ani inwestować pieniędzy w zapasy produktów. Możliwość prowadzenia hurtowni na mniejszych rynkach sprawia, że Eurocash dysponuje największą siecią hurtowni w kraju - 113 hurtowni obsługuje 80 tys. klientów.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora