Konkurs na hasło promujące franchising rozwiązany!

Czwartek
09.08.2001
Nagrodę ufundowaną przez firmę Wittchen wygrała pani Ewa Wierzbicka z Warszawy. Pani Ewa zaproponowała tylko jedno hasło, które jednak okazało się najlepsze:
Franchising - w sieci pomysłów na sukces
 

Ogłoszony przez naszą redakcję konkurs na ułożenie hasła promującego franchising spotkał się z dużym zainteresowaniem osób odwiedzających nasz portal. Pomysłowość gości portalu spowodowała, że dużo trudu przysporzyło nam wybranie hasła, które w pełni wyraziłoby sens i ideę franchisingu.
Wśród nadesłanych sloganów reklamowych sporą grupę stanowiły hasła abstrakcyjne, trochę dwuznaczne, a czasem nawet zabawne, np.

 • Franchising – szansa na piramidalny zysk.
 • Franczyza – mądrze, zdrowo, bezpiecznie.
 • Franczyza – bezpieczny dom, rodzina na swoim.
 • Franchising – just do it.

Bardzo dużą pomysłowością i inwencją wykazał się dział marketingu agencji nieruchomości AD Drągowski, przysyłając ponad tuzin haseł. Oto niektóre z nich:

 • Franczyzę wybierasz, dużą kasę zbierasz.
 • Franczyza to gra, co forsę da.
 • Franczyzę masz, świat zdobywasz.
 • Franczyza jak matka jest tylko jedna.
 • Franchising - antidotum na bezrobocie.

Spośród kilkuset nadesłanych haseł promujących franchising, musieliśmy jednak wybrać jedno. W gronie najlepszych sloganów znalazły się m.in.

 • Franczyza – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
 • Franchising - zostań swoim szefem.

oraz hasło nadesłane przez pana Krzysztofa Kamińskiego:

 • Franchising - partnerstwo dla sukcesu.

Po długiej dyskusji w gronie redakcyjnym, główną nagrodę - teczkę biznesową firmy Wittchen, postanowiliśmy wręczyć pani Ewie Wierzbickiej. Gratulujemy!

Z uwagi na duże zainteresowanie konkursem planujemy w najbliższym czasie ogłosić kolejny konkurs z równie atrakcyjnymi nagrodami.

Teczki, torby podróżne Wittchen

Luksusowe, proste, nieskazitelnie eleganckie teczki kolekcji Da Vinci są mistrzowskim połączeniem pięknej klasyki i praktycznej nowoczesności. Najwyższej jakości naturalnie garbowana cielęca skóra, szwajcarskie szyfrowe zamki i okucia oraz mistrzowskie ręczne wykonanie sprawiają, że teczki kolekcji Da Vinci zachwyca najbardziej wytrawnych znawców. To arcydzieła sztuki wzornictwa. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością. Wyjątkowo piękne, niezwykle trwałe, perfekcyjnie dopracowane w każdym szczególe teczki kolekcji Da Vinci podkreślają indywidualność użytkownika otaczając go aurą luksusu i elegancji.

logo Restauracja Familijna

Jedna komora, 2 wewnętrzne kieszenie, w tym jedna zapinana na suwak, kieszonka na drobiazgi, miejsce na telefon komórkowy, 3 miejsca na długopisy, brelok na klucze, zewnętrzna kieszonka zamykana na suwak.

Więcej informacji o firmie i adresy sklepów: www.wittchen.pl

Profil mężczyzny
Maciej Golnowski
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Jaka reklama się opłaca?

A może tak reklama tv?

201 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Szukam szkoleń dla bezrobotnego

Szkolenia zawodowe z zakresu spawania stali czy zgrzewania termoplastycznych tworzyw sztucznych możecie zrobić w ośrodku szkolenia zawodowego MAR-PLAST ...

30 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Reklama na samochodzie czyli oklejanie folią to tez dobra opcja. W Łodzi okleicie m.in. w http://verde-druk.pl/ Nam oni oklejali, u nich tez zamawialiśmy ulotki i...

400 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Własny biznes z małym kapitałem

Jeśli ktoś z Was ma własny hotel i zastanawia się jak zwiększyć zyski z usług dodatkowych znajdujących się w hotelu to zachęcam do zajrzenia na...

229 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Moim zdaniem warto założyć swoją firmę. Nawet jednoosobową działalność gospodarczą. Koszty nie są aż tak duże, a jak ma się coś co będzie na siebie dobrze...

89 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Moim zdaniem warto założyć swoją firmę. Nawet jednoosobową działalność gospodarczą. Koszty nie są aż tak duże, a jak ma się coś co będzie na siebie dobrze...

89 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Gdzie znaleźć pieniądze na własną firmę?

Środki na rozwój firmy można uzyskać m.in. w ramach pożyczek na raty https://www.netpozyczka24.pl/pozyczki-ratalne/

3 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018
Jak urządzić sklep, by odnieść sukces

Nie wiem czemu, ale link mi się źle dodał, więc umieszczam jeszcze raz :D [url]https://www.posiflex.com.pl/pl_gdzie-potrzebny-jest-czytnik-kodow-kreskowych,203.html[/url]

16 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018