Eksperci uważają, że statystyczny klient nie jest jeszcze znawcą wina, ale na pewno zwraca uwagę na jakość produktu i na treść etykiety.
Poniedziałek
17.08.2009
Dierre Trade, sieć hurtowni winiarskich, planuje ekspansję do Czech, Słowacji oraz Bułgarii.
 

W Polsce działa na razie jedna hurtownia własna i jedna franczyzowa Dierre Trade, ale franczyzodawca już myśli o rozwoju sieci za granicą. Poza ekspansją za granicę firma chce również zintensyfikować rozwój w Polsce. Docelowo hurtownie Dierre Trade mają działać we wszystkich województwach.
- Kultura picia wina w Polsce jest jeszcze w powijakach, ale prognozy są optymistyczne. Polscy konsumenci coraz częściej sięgają po ten trunek, próbują nowych smaków, lubią też eksperymentować. Dostrzegają również zalety picia wina, dlatego liczba miłośników tego trunku systematycznie rośnie – mówi Dariusz Radajak z Dierre Trade.

Potencjalny franczyzobiorca Dierre Trade musi dysponować lokalem o powierzchni 40-80 m2. Opłata licencyjna za przystąpienie do sieci wynosi 5,6 tys. euro. W trakcie współpracy franczyzobiorca będzie zobowiązany odprowadzać na rzecz franczyzodawcy opłatę w wysokości 600 zł miesięcznie.

Przedstawiciele firmy twierdzą, że zwrot z inwestycji powinien nastąpić już w trakcie pierwszego kwartału od rozpoczęcia działalności.

(smoli)


POPULARNE NA FORUM

E-papierosy na cenzurowanym

This was a shocking post. It has some look at here fundamental data on this subject. my gmail login

4 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Zarabianie przez internet

Ostatnio zauważyłam, że popularne sa programy partnerskie i zarabianie w ten sposób przez internet. Może ktoś z was dorabia sobie właśnie w ten sposób Chyba tutaj...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Programy partnerskie

Zastanawiam się w jaki sposób dorobić sobie przez internet. Zainteresowały mnie [url=https://make-cash.pl/katalog-serwisow/programy-partnerskie-afiliacja/]niedawno...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Sklep w modelu franczyzy

Dzień dobry, Rozważam razem z żoną otwarcie własnej działalności na zasadzie franczyzy, w mieście o liczbie ludności powyżej 300 tysięcy. Bierzemy pod uwagę...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Alma Market powiększa sieć

I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the hack twitter post.

5 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

Ok, już nie ważne. 30 września poszły zwolnienia dla wszystkich. No szkoda, jedyny sklep z własną wędzarnią.

71 wypowiedzi
ostatnia 06.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

gapcio, skąd informacja że w Świnoujściu sklep ma być zamykany? Nikt nam jeszcze nie mówił o tym, ale chodzą ploty od klientów sklepu że podobno sklep ma być...

71 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Twarda woda

Oj nie tylko Ty masz problem z wodą. Nasza kranówa też pozostawia wiele do życzenia.

22 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018