Czwartek
13.08.2009
Według zarządzających siecią Quadri Foglio w Polsce spadek sprzedaży odzieży dziecięcej równoważy wzrost liczby urodzeń.
 

Marka Quadri Foglio posiada w sprzedaży odzież dziecięcą i młodzieżową. Początkowo ubrania można było nabyć tylko w sklepach multibrandowych. W 2002 roku otwarty został pierwszy własny sklep, a zarząd spółki Thai-Mark postanowił stworzyć sieć sklepów firmowych. I chociaż kolejne spółki odzieżowe ogłaszają upadłość (Reporter, Semax, Monnari) to dystrybutorzy ubrań dla dzieci nie narzekają na brak klientów.
– Na macierzyństwo decydują się obecnie osoby urodzone w wyżu demograficznym z początku lat 80. – mówi Marek Smogór, prezes zarządu spółki Thai-Mark, zajmującej się rozwojem sieci Quadri Foglio. – Oznacza to, że mimo słabszej koniunktury sprzedaż odzieży dziecięcej utrzymuje się na stałym poziomie.

W Polsce w sieci działa 25 placówek własnych i 23 franczyzowe. Ponad 200 sklepów współpracuje z Quadri Foglio. Pod koniec sierpnia powstaną dwa sklepy franczyzowe: w Wągrowcu oraz Olkuszu.

Wartość opłaty licencyjnej wynosi 1 tys. zł za m2. W jej skład wchodzą: sprzęt komputerowy, drukarka, oprogramowanie komputerowe, kasa fiskalna, zestaw mebli, prawo do używania znaków towarowych firmy oraz systemu prowadzenia sklepu Quadri Foglio.

(agaka)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018