25.08.2009

Panda w Lubinie

Pralnie Panda otworzyły w maju nową placówkę, w centrum handlowym Cuprum Arena w Lubinie.

Pralnia Panda dołączyła do 130 sklepów i punktów usługowych mieszczących się w Cuprum Arena, które odwiedza ok. 20 tys. osób dziennie. Nowa placówka jest jednym z ponad 50 punktów należących do sieci firmy Vector, działającej na rynku usług pralniczych od 10 lat.

Nowa placówka jest jednym z ponad 50 punktów należących do sieci Pralnie Panda.

Pralnie Panda w całej Polsce przechodzą również od niedawna zmiany strategiczno-wizerunkowe. Stworzono specjalne, dedykowane pakiety dla franczyzobiorców, m.in. zwrócono się w kierunku osób powracających z zagranicy oraz osób starających się o otwarcie własnego rodzinnego biznesu, także przy wykorzystaniu środków unijnych. Ponadto odświeżono logo oraz wprowadzono modyfikacje w identyfikacji wizualnej placówek firmy. Jeden z punktów Pralni Panda w nowej, odświeżonej odsłonie zobaczyć można w galerii Arkady Wrocławskie. Kolejnym z elementów strategii było wprowadzenie nowego layout’u strony internetowej Pralni Panda. Wszystkie działania mają na celu ujednolicenie oraz scalenie wszystkich kanałów komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Ponadto w skład firmy Vector wchodzą również takie marki, jak Tele Pralnia, Firbimatic Polska, DBL Południe – wynajem odzieży roboczej oraz przemysłowa pralnia wodna Będzin, co czyni ją największą grupą w branży prania chemicznego i wodnego w Polsce.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora