28.08.2009

Sandler Training w Wielkopolsce

W Poznaniu zostało otwarte piąte franczyzowe biuro regionalne Sandler Training.

Firma Sandler Training prowadzi programy szkoleniowo–konsultingowe dla firm. W swojej ofercie ma przede wszystkim szkolenia z zakresu sprzedaży i negocjacji. Głównym produktem firmy jest Sandler Selling System. Jest to program rozwoju sprzedawców, którego rezultatem jest wdrożenie trwałej zmiany w zachowaniach i kulturze ich pracy.

W Poznaniu zostało otwarte piąte franczyzowe biuro regionalne Sandler Training. Docelowo, do 2012 roku, sieć ma liczyć 15 biur w Polsce oraz pięć na terytorium państw Europy Centralnej.

Współpraca z Sandler Training rozpoczyna się od intensywnego treningu, podczas którego biorca przygotowuje się do roli trenera. Proces trwa od trzech miesięcy do pół roku. Po tym czasie franczyzobiorca jest gotowy do prowadzenia własnej firmy szkoleniowej.
- Przez cały okres trwania umowy zapewniamy nielimitowany coaching i wsparcie w prowadzeniu własnego biznesu - mówi Dariusz Milczarek Senior Partner Sandler Training. - Dysponujemy obszernym pakietem narzędzi wspierających franczyzobiorców zarówno w obszarze treningu jak i sprzedaży usług oferowanych przez regionalne biura Sandler Training. Przewidywany okres osiągnięcia pełnej gotowości do prowadzenia szkoleń wynosi około sześciu miesięcy i właśnie po tym czasie zaczynamy naliczać opłatę miesięczną w wysokości 2,6 tys. zł.

Wysokość opłaty początkowej uzależniona jest od wielkości rynku regionalnego, na którym będzie prowadzona działalność i waha się od 46 tys. zł do 110 tys. zł.

(mak)