01.10.2009

Biznes z połyskiem

Dzięki firmie Mobilnemyjnie.pl klienci nie muszą już dojeżdżać na myjnię samochodową. Myjnia przyjedzie do nich.

Taka usługa jest możliwa przy zastosowaniu specjalnych preparatów, których użycie nie wymaga zastosowania wody. Przedstawiciel mobilnemyjnie.pl dojeżdża pod wskazany adres i wykonuje pełną kosmetykę wskazanego samochodu. Klient może liczyć na pielęgnację karoserii oraz czyszczenie wewnętrzne.
- Usuwamy zabrudzenia przy pomocy specjalnych preparatów i szmatek z mikrofibry – mówi Robert Szacherski z mobilnemyjnie.pl. - Ten sposób czyszczenia wymaga więcej czasu od tradycyjnych metod mycia, ale tym zajmują się już nasi pracownicy.

Przystąpienie do systemu franczyzowego mobilnemyjnie.pl wiąże się z opłatami w wysokości 2-3 tys. zł opłaty wstępnej oraz 200-800 zł opłaty miesięcznej w zależności od wielkości miasta, w którym działa biorca licencji. Konieczne jest również posiadanie samochodu dostawczego.
- Samochód musi mieć tzw. pakę, żeby zmieścić w nim sprzęt – odkurzacz, myjkę i basen ściekowy. Często do współpracy zgłaszają się przedsiębiorcy, które działają w tej branży i szukają nowych, innowacyjnych rozwiązań. Taką osobą okazał się między innymi Łukasz Dziubiński z Łodzi, pierwszy franczyzobiorca mobilnemyjnie.pl – dodaje Robert Szacherski.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0