03.10.2009

Obsługa w 48 godzin

Takim czasem oczekiwania na zamówiony towar chwali się Glazura Królewska, dystrybutor płytek i materiałów wykończenia wnętrz.

W asortymencie firmy znajdują się płytki ceramiczne, chemia budowlana, meble i akcesoria łazienkowe (umywalki, wanny, kabiny prysznicowe). Dodatkowo sieć zajmuje się projektowaniem łazienek, a zakupiony towar dostarcza pod wskazany przez klienta adres.
- Mimo że każdy salon świadczy standardową usługę transportu towaru do klienta, nie wymagamy od franczyzobiorców posiadania własnego samochodu dostawczego – mówi Michał Brodalka koordynator ds. punktów franchisingowych Glazura Królewska.

Firmie zależy na czasie na realizacji składanych za mówień, bo ten ich zdaniem w znacznej mierze przekłada się na jakość obsługi klienta.
- Dlatego właśnie wybrany towar dostarczamy w 48 godzin albo do salonu, gdzie złożono zamówienie, albo pod wskazany przez klienta adres. Ponadto z salonem współpracują doświadczeni glazurnicy, których polecamy kupującym nasze produkty – dodaje Michał Brodalka.

Glazura Królewska ma aktualnie 20 jednostek franczyzowych i trzy salony własne. Sieć oczekuje, że jej placówki będą zlokalizowane w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców, chociaż nie wyklucza inwestycji w mniejszych miejscowościach. Optymalna powierzchnia lokalu to 300-400 m2. Najlepiej, kiedy lokal jest własnością franczyzobiorcy lub jeśli umowa najmu lub dzierżawy powierzchni jest podpisana na okres co najmniej pięciu lat bez możliwości wypowiedzenia umowy.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0