06.10.2009

Największa stacja franczyzowa Statoil

Od połowy sierpnia działa największa stacja franczyzowa Statoil w Polsce i jedna z największych stacji paliw w sieci Statoil w Europie.

Placówka zlokalizowana jest w miejscowości Stok, przy trasie nr 2 w kierunku granicy polsko-niemieckiej, niedaleko przejścia granicznego w Świecku. Teren stacji franczyzowej wraz z kompleksem handlowo-usługowym zajmuje powierzchnię 20 hektarów. Franczyzobiorcą jest firma Citronex .

W sieci Statoil działa ponad 270 stacji paliw.

- Nowa stacja franczyzowa Statoil w miejscowości Stok to jedna z największych stacji paliw w naszej sieci europejskiej i największy handlowy obiekt Statoil w Polsce - mówi Andrzej Magryś, prezes zarządu Statoil w Polsce. - Jestem przekonany, że dobra lokalizacja tego obiektu i nasze doświadczenie rynkowe zagwarantują satysfakcjonującą współpracę z nowym franczyzobiorcą. Obiekt w miejscowości Stok jest także kolejną stacją tranzytową w sieci Statoil w Polsce.

Na terenie stacji znajduje się całodobowy sklep oraz supermarket Carrefour. Na stacji klienci mogą skorzystać zarówno z oferty gastronomicznej oferowanej przez Statoil (kawa, zimne napoje, zimne i ciepłe przekąski), jak i z restauracji ToScania. Dodatkowo na terenie kompleksu znajduje się kantor, prysznice i pralnia. W budynku i na parkingu stacji dostępny jest bezprzewodowy Internet. Klienci stacji Statoil mogą nabyć winiety na polskie i niemieckie autostrady. Przy obiekcie dostępny jest parking dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Kierowcy samochodów ciężarowych mogą również skorzystać z myjni przeznaczonej dla tego typu pojazdów.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora