Nowo otwarty sklep Chaty Polskiej w Trzcinicy.
Wtorek
27.10.2009
Poznańska sieć Chata Polska realizuje plany rozwoju i otwiera kolejne placówki.
 

W trzecim kwartale 2009 roku do sieci dołączyło siedem sklepów, dzięki czemu ich ogólna liczba wynosi obecnie 226. Umowy franczyzowe zostały zawarte nie tylko z osobami spoza sieci, ale również z franczyzobiorcami, którzy już działają pod szyldem Chaty Polskiej.

Nowo otwarte placówki mieszczą się m.in. w Bydgoszczy i Poznaniu, ale również w mniejszych miejscowościach, takich jak Parowa, Cychry, Trzcinica oraz Świerczyna. Wszystkie sklepy charakteryzuje staropolski klimat, wynikający ze strategii marki nawiązującej do tradycji i gościnności. Chata Polska zapowiada utrzymanie tempa ekspansji. W najbliższym czasie mają powstać kolejne sklepy franczyzowe.

Warunkiem przystąpienia do sieci Chata Polska jest posiadanie sklepu samoobsługowego o powierzchni powyżej 100 m2, zlokalizowanego na osiedlu mieszkaniowym lub w innymi miejscu o dużym natężeniu potencjalnych klientów.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.