07.02.2017

Logo Expense Reduction AnalystsExpense Reduction Analysts - prezentacja systemu

Zarabiaj na redukcji kosztów, korzystając ze wsparcia światowego lidera!

Expense Reduction Analysts - jest wiodącą na świecie firmą, zajmującą się obniżaniem kosztów działalności oraz podnoszeniem zyskowności firm. Działamy na rynku od 1992 roku. Na liście naszych Klientów znajdują się firmy małe, średnie oraz międzynarodowe korporacje z praktycznie wszystkich sektorów gospodarki.

Poszukujemy Partnera (Area Developera), który rozwinie firmę w Polsce,
a także pojedynczych franczyzobiorców (doradców Expense Reduction Analysts).

Jest to oferta skierowana do przedsiębiorców, chcących zostać głównym przedstawicielem na Polskę, którego celem będzie rozwinięcie Expense Reduction Analysts (ERA) w całym kraju, oraz zbudowanie sieci doradców (franczyzobiorców ERA). Poszukujemy osób zmotywowanych, które już odniosły sukces i chciałyby dalej rozwijać się biznesowo, przy wsparciu z naszej strony.
Przyjmujemy również zgłoszenia od kandydatów na franczyzobiorców (doradców ERA).

Dołącz do nas i zbuduj udany biznes doradczy w Polsce!

Klienci ERA nie ponoszą żadnego ryzyka finansowego związanego z prowadzonym projektem. Opłaty pobierane są w oparciu o zasadę success fee - po wygenerowaniu oszczędności. Zysk doradcy ERA - to udział w wygenerowanych oszczędnościach.

 • Tysiące (ponad 18 000) zrealizowanych projektów z przeciętną redukcją kosztów na poziomie 20%.
 • Wiedza specjalistyczna ekspertów z Expense Reduction Analysts obejmuje blisko 40 kategorii kosztów (media i energia, ubezpieczenia, transport, reklama, usługi bankowe, zarządzanie flotą, telekomunikacja i wiele innych).
 • Naszymi Klientami są m.in. IKEA, Deloitte, Pfizer, Kia Motors, Samsung, Hilton, Decathlon,
  7-Eleven i tysiące innych firm.

Sukces Expense Reduction Analysts jako franczyzy wynika w dużej mierze z dwóch głównych czynników: modelu biznesowego oraz rozbudowanej sieci doradców.

 • Model biznesowy ERA działający na zasadzie "no cure - no pay" pozwala Klientom osiągnąć znaczne oszczędności bez obawy przepłacania za usługi doradcze. Zysk doradczy to udział w wygenerowanych oszczędnościach Klientów (50/50). W ten sposób Klienci są pewni, że płacą wyłącznie za osiągnięte wyniki.
 • Siec doradców ERA - to grupa przedsiębiorczych, zmotywowanych i pochodzących z różnych branż osób. Realizując projekty dla Klientów, doradcy ERA często współpracują ze sobą, tworząc krajowe i międzynarodowe zespoły. Pozwala to każdemu doradcy skupić się na swoich mocnych stronach, a jednocześnie skorzystać ze specjalistycznej wiedzy innych doradców ERA. Ze względu na różnorodność wiedzy dostępnej w sieci ERA, nasi Klienci mają pewność, że otrzymują najlepsze rozwiązania biznesowe skrojone na miarę ich potrzeb.

Jednostki franczyzowe na świecie

Sieć liczy ponad 700 doradców świadczących usługi w 25 krajach (Europa, USA, Kanada, Ameryka Południowa, Australia, a także kraje sąsiadujące z Polską: Niemcy, Słowacja i Czechy).

Wsparcie dla franczyzobiorcy

 • Area Developer jest bardzo ważną częścią naszej działalności i kluczem do globalnego rozwoju. Jest również spoiwem pomiędzy istniejącymi franczyzobiorcami, a Centralą ERA.
 • Centrala ERA jest w stałym kontakcie ze wszystkimi Area Developerami, aby zapewnić im stałe wsparcie w rozwoju biznesu. Dodatkowo regularnie odbywają się wydarzenia oraz konferencję, mające na celu osobiste spotkania oraz wymianę doświadczeń.
 • Area Devepolerzy otrzymują ciągłe wsparcie od Centrali w obszarach marketingu, rekrutacji, IT, finansów, rozliczeń i innych spraw operacyjnych.

Przewidywana suma inwestycji

 • Koszt licencji dla Area Developera zaczyna się od 150 tys. euro.
 • Koszt licencji dla pojedynczych franczyzobiorców (doradców ERA) wynosi 34,9 tys. euro.

Profil Area Developera:

 • Osoba przedsiębiorcza, pragnąca rozwijać biznes.
 • Doświadczenie menadżerskie.
 • Osoba o wysoko rozwinietych zdolnościach interpersonalnych.
 • Znajomość języka angielskiego.
 • Dobra znajomość rynku lokalnego.
 • Posiadanie kapitału do zainwestowania.

Dołącz do nas i zbuduj udany biznes doradczy w Polsce!

Kontakt

Liliya Sidelnyk
+48 570 375 447, +48 (22) 560 80 36
lsidelnyk@franchising.pl

E R Associates (Poland) Ltd.
Suite 24, 40 Churchill Square, Kings Hill, West Malling, Kent ME19 4YU, United Kingdom
expensereduction.com

Dane kandydata
Imię i nazwisko *
Miasto *
Telefon kontaktowy *
Email *
Dodatkowe informacje
Ewentualne pytania lub uwagi
If you see this, leave this form field blank

Udostępnij artykuł