05.11.2009

Z Włoszczowy nie tylko pociągi

Program partnerski firmy Stolbud Włoszczowa to kolejny w branży artykuły dla domu i ogrodu pomysł na rozpoczęcie działalności na własną rękę.

Stolbud Włoszczowa chce nadal rozwijać sieć sprzedaży. Poszukuje w związku z tym kolejnych salonów firmowych zainteresowanych przyłączeniem się do sieci. Firma koncentruje się na produkcji stolarki okienno-drzwiowej. Asortyment z logo Stolbud Włoszczowa dostępny jest w ponad 300 punktach sprzedaży oraz w sieci salonów firmowych, których do chwili obecnej powstało 20. Z myślą o dotarciu do szerszego grona odbiorców firma poszukuje nowych salonów firmowych, zwłaszcza w województwach północnych i zachodnich.

Asortyment firmy Stolbud Włoszczowa dostępny jest w ponad 300 punktach sprzedaży oraz w rozwijającej się sieci salonów firmowych, których działa obecnie 20.

- Zależy nam na tym, aby umożliwić dostęp do naszej oferty mieszkańcom każdego miasta na terenie Polski. Dlatego właśnie, tak istotny jest dla nas zwiększanie liczby sklepów - mówi Dariusz Górski, dyrektor handlowy Stolbud Włoszczowa. - Naszym partnerom gwarantujemy pomoc w otwarciu placówki, dostarczając firmową ekspozycję, materiały reklamowe a także systemy informatyczne wspomagające sprzedaż. Oferujemy kompletny system szkoleń produktowych i sprzedażowych, a także wsparcie w akcjach marketingowych. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, pozwalając przedsiębiorcom korzystać ze sprawdzonego już przez nas pomysłu na biznes.

Do systemu partnerskiego może przyłączyć się przedsiębiorca, który posiada lub dzierżawi położony w atrakcyjnej lokalizacji salon sprzedaży (zagwarantowane prawo do lokalu na pięć lat). Powierzchnia wystawiennicza przeznaczona dla Stolbudu powinna liczyć minimum 50 m2. Punkty partnerskie firmy, w ramach asortymentu stolarki okienno-drzwiowej, mogą oferować wyłącznie wyroby produkowane przez Stolbud Włoszczowa.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora