09.11.2009

Intelektualnie.pl realizuje plany

W Tarnowie swoją działalność rozpoczął 15 franczyzobiorca.

Firma realizuje swoje plany rozwojowe, które zakładają, że do maja przyszłego roku w sieci będzie działać 80 placówek, w chwili obecnej jest ich 15. Najnowszy punkt został otwarty w Tarnowie, a do końca miesiąca pojawią się dwa kolejne.
- W ciągu dwóch tygodni ruszą placówki w Krakowie i Olkuszu, a w przyszłym miesiącu uruchomimy punkty w Gorzowie Wielkopolskim, Opolu, Warszawie i dwa we Wrocławiu – wymienia właściciel Intelektualnie.pl, Marcin Matuszewski.

Intelektualnie.pl to firma szkoleniowa, która prowadzi kursy z zakresu szybkiego czytania, technik pamięciowych i kreatywnych notatek.

Intelektualnie.pl to firma szkoleniowa, która prowadzi kursy z zakresu szybkiego czytania, technik pamięciowych i kreatywnych notatek.
- Odpowiadając na potrzeby rynku dodajemy do naszej oferty nowe szkolenia. W ciągu kilku miesięcy wprowadzimy do oferty kolejne szkolenia takie jak: zarządzanie sobą w czasie, ustalanie celów oraz super szybkie czytanie, które jest kontynuacją szybkiego czytania – mówi Marcin Matuszewski.

Firma poszukuje biorców z miejscowości liczących więcej niż 70 tys. mieszkańców. Przewidywana kwota inwestycji, to nieco ponad 2,5 tys. zł. Opłata licencyjna wynosi 370 zł miesięcznie, a w miesiącach wakacyjnych wynosi 10 proc. tej kwoty. Franczyzobiorca nie musi posiadać własnego lokalu, bo szkolenia prowadzone są w wynajętych salach. W ramach pakietu franczyzowego Intelektualnie.pl oferuje know-how z prowadzenia szkoleń, systemy pozyskiwania klientów na szkolenia różnego typu oraz materiały szkoleniowe.

(mak)