25.11.2009

Metrohouse na Woli

Sieć biur nieruchomości Metrohouse uruchomiło kolejny punkt franczyzowy.

Wzorem biur w Galerii Mokotów i Arkadii, nowy franczyzobiorca wybrał także lokalizację w centrum handlowym. Biuro funkcjonuje w warszawskim Wola Parku. To już ósma jednostka franczyzową sieci Metrohouse uruchomiona w 2009 r. Zarząd spółki zapowiada otwarcie w najbliższych miesiącach kolejnych placówek.

Biuro franczyzowe Metrohouse w CH Arkadia.

- Nie prowadzimy ekspansywnej polityki franczyzowej. Potencjalni franczyzobiorcy zgłaszają się do nas po wnikliwych obserwacjach naszych standardów działania. Są to dojrzali przedsiębiorcy mający określoną wizję funkcjonowania w ramach sieci - podkreśla Grzegorz Kędzierski, członek zarządu Metrohouse, odpowiedzialny m.in. za rozwój franczyzy.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci, Metrohouse podczas rozmów z potencjalnymi franczyzobiorcami kładzie duży nacisk na opracowanie dokładnego biznesplanu przedsięwzięcia.
- Zależy nam, aby już na wstępie określić koszty inwestycji, przeanalizować potencjał lokalnego rynku, a dzięki temu zaproponować konkretne rozwiązania adekwatne do warunków, w których przyjdzie działać naszemu nowemu partnerowi - mówi Grzegorz Kędzierski.

Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami z kilku dużych miast na południu i zachodzie Polski.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora