Poniedziałek
30.11.2009
Firma Perfect Moments, zarządzająca siecią konsultantów ślubnych, zamierza otworzyć biuro franczyzowe za granicą.
 

- Aktualnie intensywnie poszukujemy franczyzobiorcy w Londynie, bo jest duże zapotrzebowanie w tym mieście na nasze usługi. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać. Chcemy, aby nasi konsultanci działali również m.in. w Paryżu, Rzymie i Barcelonie – mówi Karina Komorowska-Kot, właścicielka Perfect Moments. - Ludzie przekonują się do zawodu konsultanta ślubnego i coraz chętniej korzystają z naszych usług. Działamy nadal w niszy rynkowej chociaż z roku na rok przybywa nam konkurencji – dodaje.

Obecnie w Polsce działa jedna placówka własna Perfect Moments – w Kielcach i siedem franczyzowych w Katowicach, Warszawie, Radomiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Olsztynie. Za kilka tygodni otwarta zostanie również jednostka w Łodzi.
- Docelowo chcemy mieć przynajmniej jedno biuro w każdym województwie. Aktualnie szukamy franczyzobiorców przede wszystkim z Wrocławia, Trójmiasta, Rzeszowa, Lublina i Opola – mówi Karina Komorowska.

Perfect Moments zajmuje się kompleksową organizacją ślubów, wesel, zaręczyn, wieczorów kawalerskich i panieńskich. Działalność firmy polega m.in. na doradzaniu klientom, wyszukiwaniu podwykonawców spełniających ich wymagania, nadzorowaniu przygotowań do uroczystości a następnie na jej koordynowaniu.

Osoba, która chciałaby przyłączyć się do sieci Perfect Moments musi uiścić opłatę licencyjną - 30 tys. zł. W trakcie współpracy franczyzobiorca zobowiązany jest płacić opłatę bieżącą w wysokości 20 proc. od przychodu oraz marketingową - 200 zł.

Perfect Moments jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

(smoli)