Ubranie od ambasadorki

Sieć sklepów Top Secret, Troll i Textilmarket, którymi zarządza Redan, liczy obecnie ponad 350 placówek.
Piątek
04.12.2009
Spółka Redan wprowadza nowy kanał dystrybucji swoich produktów. Teraz ubrania Top Secret i Troll będzie można kupić bezpośrednio od ambasadorki.
 

Pod koniec roku Redan ma zaprezentować swoją nową strategię, lecz pierwsze sygnały o zmianach dochodzą do nas już teraz. Firma postawiła na nowy kanał dystrybucji, który nie jest zbyt często stosowany w świecie mody. Ubrania Top Secret i Troll będzie można kupić nie tylko w salonach poszczególnych marek czy sklepach multibrandowych, które ruszyły jesienią tego roku, ale bezpośrednio u ambasadorki. Projekt nazywa się Fashion Nation, a rekrutacja ambasadorek ruszyła we wrześniu tego roku.

- Projekt został stworzony z myślą o kobietach, które nie tylko lubią zakupy, ale też interesują się aktualnymi trendami w modzie. Ambasadorki programu, to młode, aktywne kobiety, które wykorzystują Internet do robienia zakupów, a dodatkowo traktują globalną sieć jako źródło porad o modzie i urodzie. Chcemy, aby takie osoby wykorzystały swoje predyspozycje i zainteresowania w celach zarobkowych. Program wystartował 8 września br. i nadal jest w fazie testów. Niemniej sieć, licząca już ponad 1 tys. ambasadorek, potwierdza ogromny potencjał rozwojowy fasionNation – mówi Piotr Kulawiński, prezes zarządu spółki Redan.

Celem projektu jest zwiększenie sprzedaży produktów firmy oraz przekazywanie porad stylistów i informacji o światowych trendach w modzie. Sprzedaż bezpośrednia umożliwi spółce dotarcie z ofertą produktów Top Secret i Troll do mniejszych miast i miejscowości, w których nie ma sklepów tych marek. Ambasadorki uzyskują zniżki na produkty firmy i otrzymują wynagrodzenie za promowanie marek wśród znajomych.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.