Budowa pierwszych myjni Carwash Investment ma ruszyć na początku 2010 roku.
Piątek
04.12.2009
Carwash Investment zamierza rozpocząć budowę pierwszych myjni na początku 2010 roku.
 

Carwash Investment zajmuje się budową sieci myjni bezdotykowych Turbo Myjnie. Na razie firma jest ciągle na etapie poszukiwania franczyzobiorców.

- Jak dotąd zawartych zostało prawie 60 umów, zaś do końca przyszłego roku ma działać 150 myjni. Dalszy rozwój firmy i przyszłoroczne plany inwestycyjne oparte będą przede wszystkim na wprowadzonym przez nas w październiku tego roku programie inwestycyjnym. Przystępując do niego inwestor staje się udziałowcem jednej myjni bezdotykowej, bądź całej ich grupy, przy początkowej wpłacie kapitału w wysokości minimum 50 tys. zł – mówi Adrian Grandke, prezes zarządu Carwash Investment.

Budowa pierwszych myjni Carwash Investment ma ruszyć na początku 2010 roku. Do tej pory największym zainteresowaniem franczyzobiorców cieszą się placówki, które mają powstać na terenie województw: śląskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego.

- Popularność myjni bezdotykowych wynika głównie z tego, że oferowane przez nie usługi są tańsze niż w myjniach automatycznych, a przy tym bezpieczne dla lakieru i dostępne przez całą dobę. To skłania przedsiębiorców do inwestowania w taki biznes – mówi Adrian Grandke.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.