Obecnie z MS Polska współpracuje 30 partnerów handlowych oferujących produkty i usługi PTK Centertel operatora sieci Orange.
Niedziela
27.12.2009
Jesienią MS Polska poszerzyła swoją ofertę o rozwiązania oparte na transmisji danych i telemetrii.
 

MS Polska jest partnerem PTK Centertel i zajmuje się organizowaniem oraz prowadzeniem biur konsultantów biznesowych telefonii komórkowej Orange. Obecnie w sieci działa 30 partnerów handlowych, którzy zajmują się sprzedażą usług telekomunikacyjnych dla biznesu oraz obsługą posprzedażową klientów. W mijającym roku oferta firmy poszerzyła się o usługi oparte na taryfach telemetrycznych.

- Telemetria zajmuje się przesyłem wartości pomiarowych na odległość. Taka technologia znajduje zastosowanie m.in. w monitoringu przemysłowym gdzie przekazuje odczyty danych z liczników. Coraz częściej do przesyłu danych tego typu wykorzystywane są karty SIM, co otwiera przed rynkiem telefonii komórkowej zupełnie nowe perspektywy – wyjaśnia Piotr Kostrzewa, kierownik sprzedaży MS Polska. - Oczywiście oprócz rozwiązań telemetrycznych w dalszym ciągu będziemy rozwijać sieć naszych partnerów handlowych. W przyszłym roku planujemy także otwarcie trzech nowych biur regionalnych w Poznaniu, Łodzi i Krakowie.

Partnerzy MS Polska nie muszą wnosić żadnych opłat za przystąpienie do sieci. Po podpisaniu umowy partner zostaje przeszkolony przez MS Polska oraz przez PTK Centertel. Oprócz szkoleń i wsparcia w prowadzeniu działalności, partner otrzymuje również dostęp produktów (modemy, telefony) oraz materiałów promocyjnych.

(mak)