Poleć stronę: Plan na pierwszy kwartał
04.01.2010
Plan na pierwszy kwartał
Firma Tribal Polska zamierza w ciągu trzech miesięcy otworzyć sześć nowych sklepów pod marką USA Sports.
- Z roku na rok powiększamy sieć sprzedaży, otwierając jednostki franczyzowe oraz własne punkty. W ciągu ostatnich trzech miesięcy 2009 roku otworzyliśmy sześć sklepów, a do lutego 2010 roku planujemy otworzyć kolejnych sześć - mówi Dariusz Marzec, dyrektor generalny Tribal Polska.
Na świecie Tribal istnieje od 1989 roku. Firma została założona w San Diego w Kaliforni i do dzisiaj zdobyła uznanie wśród piosenkarzy sceny rockowej i hip-hopowej oraz wśród tancerzy tej drugiej subkultury. Obecnie ubrania z jej znakiem noszą m.in. zespoły Limp Bizkit oraz Korn czy jeden z najbardziej znanych raperów światowej klasy Snoop Doggy Dog. Od globalnej premiery ubrań Tribal do ich debiutu w Polsce minęło 16 lat.
- W 2005 roku otworzyliśmy pierwszy sklep w Polsce oraz rozpoczęliśmy sprzedaż internetową. Promowaliśmy markę na różnych imprezach, w tym na najważniejszej z nich, czyli na "Break Session". W działaniach promocyjnych pomogło nam również zwycięstwo w drugiej edycji programu tanecznego "You Can Dance" Artura Cieciórskiego, którego ubiera nasza firma - mówi Dariusz Marzec.
W sieci sklepów USA Sports można kupić produkty marki Tribal oraz marek Ecko Unltd, Karl Kani, Pelle Pelle oraz Gunit.
(js)
Plan na pierwszy kwartał
Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Forum 1560 tematów, 13819 wypowiedzi, 4576 użytkowników- Oszukani przez franczyzodawcę 31 wypowiedzi ostatnia: 25.05.2012
- Stop&Shop / Zatrzymaj się i kup 9 wypowiedzi ostatnia: 25.05.2012
- Okazja 40 wypowiedzi ostatnia: 25.05.2012
- prowizja po rozwiązaniu umowy 1 wypowiedź ostatnia: 24.05.2012
- Tani lokal gastronomiczny. Podejrzane czy nie? 2 wypowiedzi ostatnia: 24.05.2012
- Punkt partnerski brokera kredytowo-leasingowego. Czy warto? 1 wypowiedź ostatnia: 23.05.2012
- Gdzie ta myjnia wymarzona w snach? 13 wypowiedzi ostatnia: 22.05.2012
- Sklep odzieżowy w mniejszym mieście 26 wypowiedzi ostatnia: 22.05.2012
- Własny biznes z małym kapitałem 4 wypowiedzi ostatnia: 21.05.2012
- Noclegi dla firm - czy warto? 1 wypowiedź ostatnia: 20.05.2012





