Plan na pierwszy kwartał

Poniedziałek
04.01.2010
Firma Tribal Polska zamierza w ciągu trzech miesięcy otworzyć sześć nowych sklepów pod marką USA Sports.
 

- Z roku na rok powiększamy sieć sprzedaży, otwierając jednostki franczyzowe oraz własne punkty. W ciągu ostatnich trzech miesięcy 2009 roku otworzyliśmy sześć sklepów, a do lutego 2010 roku planujemy otworzyć kolejnych sześć - mówi Dariusz Marzec, dyrektor generalny Tribal Polska.

Na świecie Tribal istnieje od 1989 roku. Firma została założona w San Diego w Kaliforni i do dzisiaj zdobyła uznanie wśród piosenkarzy sceny rockowej i hip-hopowej oraz wśród tancerzy tej drugiej subkultury. Obecnie ubrania z jej znakiem noszą m.in. zespoły Limp Bizkit oraz Korn czy jeden z najbardziej znanych raperów światowej klasy Snoop Doggy Dog. Od globalnej premiery ubrań Tribal do ich debiutu w Polsce minęło 16 lat.

- W 2005 roku otworzyliśmy pierwszy sklep w Polsce oraz rozpoczęliśmy sprzedaż internetową. Promowaliśmy markę na różnych imprezach, w tym na najważniejszej z nich, czyli na "Break Session". W działaniach promocyjnych pomogło nam również zwycięstwo w drugiej edycji programu tanecznego "You Can Dance" Artura Cieciórskiego, którego ubiera nasza firma - mówi Dariusz Marzec.

W sieci sklepów USA Sports można kupić produkty marki Tribal oraz marek Ecko Unltd, Karl Kani, Pelle Pelle oraz Gunit.

(js)


Profil kobiety
Joanna Sopyło
dziennikarz