Docelowo Arielle chce prowadzić sprzedaż w około 130 punktach na terenie całej Polski.
Sobota
09.01.2010
Firma Arielle, właściciel marki Rebel Forever zamierza kontynuować rozwój sieci poprzez otwieranie placówek patronackich.
 

- Przyszło nam funkcjonować w trudnych czasach. Wysokie ceny dolara wpłynęły m.in. na wzrost kosztów produkcji - mówi Paweł Wychowaniec, właściciel Arielle. - Sytuacja ta zmusiła nas do szukania oszczędności i co za tym idzie redukcji zamówień.

Jednak firma nadal się rozwija. Docelowo chce prowadzić sprzedaż w około 130 punktach na terenie całej Polski. Poszukuje w związku z tym zainteresowanych współpracą między innymi w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, oraz Toruniu i Wrocławiu.

Placówki Rebel Forever otwierane są w miastach liczących powyżej powyżej 20 tys. mieszkańców.
- Sklepy monobrandowe odczuły skutki kryzysu odnotowując spadki obrotów. Naszym zdaniem chęć do podejmowania ryzyka przez właścicieli sklepów będzie coraz niższa - mówi Paweł Wychowaniec. - Minimalizując ryzyko sklepy coraz częściej będą opierać swoją działalność o kilku dostawców tworząc sklepy multibrandowe, w których na równych prawach będą funkcjonować 2, 3 marki. W taki sposób funkcjonują sklepy naszych partnerów, które mają w swojej ofercie firmy jeansowe. Dla nich nasze kolekcje są uzupełnieniem oferty handlowej.

Dlatego swoją ofertę franczyzy Arielle kieruje głównie do właścicieli sklepów multibrandowych. Działania takie podjął już np. Redan, który chce rozwijać sieć sklepów multibrandowych na razie opartych o marki własne a w przyszłości również inne.

Obecnie Arielle posiada 2 placówki własne, 100 patronackich. Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci powinny dysponować lokalem o powierzchni min. 30 m2, położonym w centrum miasta lub w galerii handlowej.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018