Ramoneska na salonach

Słynna „ramoneska” to kultowy produkt marki Schott.
Środa
27.01.2010
Denim Premium wprowadza nową markę i szuka partnerów.
 

Denim Premium rozpoczyna budowę franczyzowej sieci salonów z amerykańską odzieżą skórzaną Schott. Działająca od 2007 roku spółka dotychczas zajmowała się dystrybucją droższych marek, jak Freesoul, Criminal czy Pirelli. Teraz Denim chce nawiązać współpracę z właścicielami salonów multibrandowych z markami o podobnym do Schott poziomie cenowym.

- Startujący w Polsce Schott już może pochwalić dobrymi wynikami. Kilkanaście sklepów łączy sprzedaż kurtek skórzanych z odzieżą dżinsową lub formalną – mówi Jakub Kwiatkowski z Denim Premium. - Paradoksalnie kryzys gospodarczy sprzyja wprowadzaniu marki. Właściciele sklepów często chcą odświeżyć wizerunek swojego punktu, dodając dobry amerykański brand w umiarkowanej cenie.

Korzenie marki Schott sięgają dwudziestych lat XX w., kiedy to na prośbę środowisk motocyklowych Irving Schott zaprojektował skórzaną kurtkę z ukośnym zamkiem „Perfecto”. W kulturze masowej model utrwalił się pod nazwą „ramoneski”, z powodu upodobania jakim darzyli go członkowie zespołu punkowego Ramones. Schott dostarczał swoje produkty armii i innych służbom amerykańskim. Do Europy markę sprowadził w 70 latach francuski koncern, który wcześniej zajmował się dystrybucją dżinsów Levisa.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018