01.02.2010

Uczucia najpiękniej wyraża biżuteria

- mówi Maciej Łączkowiak, menedżer ds. rozwoju sieci detalicznej Sklepów Jubilerskich Yes.

Jaka biżuteria sprzedaje się najlepiej przed Walentynkami?
Najbardziej poszukiwane są gotowe pomysły na walentynkowy prezent, na przykład komplet biżuterii w postaci naszyjnika lub bransolety z zawieszkami, m.in. w kształcie serca. Średnia wartość walentynkowego paragonu w Sklepach Jubilerskich Yes wynosi 300 zł.
Walentynki związane są z uczuciami i miłością, a biżuteria to jeden ze sposobów wyrażania tych uczuć. Dlatego w najważniejszych chwilach naszego życia – z okazji zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, rocznicy ślubu – pojawia się biżuteria. Dopóki ludzie pragną poprzez biżuterię wyrażać uczucia, a także własną osobowość, pozostaną klientami sklepów jubilerskich.

Maciej Łączkowiak, manager ds. rozwoju sieci detalicznej, Yes Sklepy Jubilerskie

Czy mężczyźni również mogą znaleźć coś dla siebie w sklepach Yes?
Modni, eleganccy mężczyźni także coraz częściej doceniają rolę jubilerskich detali we własnym wizerunku. Stąd w naszej ofercie efektowne złote i srebrne spinki do mankietów.

Jak wyglądają plany rozwoju sieci placówek Yes?
W 2010 roku chcemy otworzyć 12 sklepów. Aktywnie poszukujemy lokalizacji na rynku wtórnym. Dodatkowo nowe sklepy, w ramach powstających centrów handlowych, powstaną w takich miastach jak Suwałki, Wałbrzych, Przemyśl, Tarnów i Zgorzelec. Ważne jest dla nas również wzmocnienie obecności w kluczowych miastach Polski, tj. w Warszawie, Trójmieście i w aglomeracji śląskiej.

rozmawiał (dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0