Maciej Łączkowiak, manager ds. rozwoju sieci detalicznej, Yes Sklepy Jubilerskie
Poniedziałek
01.02.2010
- mówi Maciej Łączkowiak, menedżer ds. rozwoju sieci detalicznej Sklepów Jubilerskich Yes.
 

Jaka biżuteria sprzedaje się najlepiej przed Walentynkami?
Najbardziej poszukiwane są gotowe pomysły na walentynkowy prezent, na przykład komplet biżuterii w postaci naszyjnika lub bransolety z zawieszkami, m.in. w kształcie serca. Średnia wartość walentynkowego paragonu w Sklepach Jubilerskich Yes wynosi 300 zł.
Walentynki związane są z uczuciami i miłością, a biżuteria to jeden ze sposobów wyrażania tych uczuć. Dlatego w najważniejszych chwilach naszego życia – z okazji zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, rocznicy ślubu – pojawia się biżuteria. Dopóki ludzie pragną poprzez biżuterię wyrażać uczucia, a także własną osobowość, pozostaną klientami sklepów jubilerskich.

Czy mężczyźni również mogą znaleźć coś dla siebie w sklepach Yes?
Modni, eleganccy mężczyźni także coraz częściej doceniają rolę jubilerskich detali we własnym wizerunku. Stąd w naszej ofercie efektowne złote i srebrne spinki do mankietów.

Jak wyglądają plany rozwoju sieci placówek Yes?
W 2010 roku chcemy otworzyć 12 sklepów. Aktywnie poszukujemy lokalizacji na rynku wtórnym. Dodatkowo nowe sklepy, w ramach powstających centrów handlowych, powstaną w takich miastach jak Suwałki, Wałbrzych, Przemyśl, Tarnów i Zgorzelec. Ważne jest dla nas również wzmocnienie obecności w kluczowych miastach Polski, tj. w Warszawie, Trójmieście i w aglomeracji śląskiej.

rozmawiał (dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

62 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Srebro jest bardzo opłacalne. Zresztą inwestowanie w każdy kruszec to dobry biznes. Teraz zastanawiam się nad inwestycją w srebrne sztabki...

62 wypowiedzi
ostatnia 07.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Hej, sporo ostatnio myślę o otwarciu sklepu związanego z rękodziełem, a konkretnie scrapbookingiem. Widzę, że ten rodzaj rękodzieła jest coraz bardziej popularny, a...

2 wypowiedzi
ostatnia 06.06.2018
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Mailingiem biznesu nie stworzysz.

41 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018
Pan od kosmetyków

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Polecam te strony internetowe.

11 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018
Powiedziała YES

https://zastrzezone.pl/po-co-badac-znak-przed-rejestracja/67,17,22 Jak powiedziała to bracie gratulacje.

10 wypowiedzi
ostatnia 02.06.2018