01.02.2010

Showroom w stolicy

Pepe Jeans, sieć sklepów z odzieżą, powiększyła się o nowy salon.

- Show room zlokalizowany jest w Warszawie i jest miejscem gdzie prezentujemy nasze ubrania zarówno klientom hurtowym, jak i naszym franczyzobiorcom - mówi Magdalena Fedorowicz, menedżer ds. franczyzy Pepe Jeans.

Wnętrze warszawskiego showroomu

Firma Pepe Jeans działa w Polsce od 2003 roku, w chwili obecnej posiada 8 sklepów własnych (w tym 3 outlety) oraz 2 franczyzowe i 11 partnerskich.
- Obecnie rozwijamy sprzedaż hurtową na terenie Polski, poszukujemy partnerów gotowych rozpocząć współpracę przy otwieraniu sklepów franczyzowych, stoisk typu Shop in Shop oraz sklepów multibrandowych, jak również przy bezpośredniej sprzedaży hurtowej - mówi Magdalena Fedorowicz.

Osoba, która chciałaby zostać franczyzobiorcą sieci Pepe Jeans powinna mieć przeznaczone na inwestycję 400-500 tys. zł i dysponować lokalem o powierzchni 100-150 m2. Franczyzodawca preferuje osoby, które mają już doświadczenie w handlu. W trakcie współpracy franczyzobiorca będzie musiał uiszczać opłatę na fundusz marketingowy w wysokości 5 proc. od obrotu. Przedstawiciele sieci twierdzą, że inwestycja zwraca się po około trzech latach.

(smoli)