05.02.2010

Kolejna placówka za granicą

W marcu w litewskim Wilnie uruchomiony zostanie nowy sklep Brand New Products.

To będzie już trzecia placówka zagraniczna sieci. Dwa salony działają od kilku miesięcy na Ukrainie. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, po dobrym roku 2009, rok 2010 zapowiada się dla rozwoju sieci Brand New Products - stores outlet jeszcze korzystniej. Według Pawła Bryniarskiego z Brand New Products, w ciągu następnych 11 miesięcy sieć ma się wzbogacić o kilkanaście nowych placówek. Pierwsze tegoroczne otwarcia zaplanowano na luty i tak 10 lutego zostanie otwarty sklep w Przemyślu, a pięć dni później zakupy będzie można zrobić w Ząbkowicach Śląskich.Do końca marca 2010 mają powstać 3 kolejne placówki w Kielcach, Krośnie i Oświęcimiu.

Brand New Products zajmuje się dystrybucją markowej odzieży. Firma istnieje od 1987 roku. W swojej ofercie posiada znane marki odzieżowe i obuwnicze, między innymi: Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger oraz Levis, Wrangler, Lee czy Mexx oraz Esprit. Wszystkie artykuły posiadają dokumenty pochodzenia towaru.

Witryna sklepu Brand New Products.

Do końca marca 2010 ma powstać pięć kolejnych placówek Brand New Products na terenie Polski.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci muszą dysponować lokalem o powierzchni minimum 20 m2. Na zatowarowanie, licencję i meble trzeba wydać co najmniej 30 tys zł. Lokal musi być wyposażony i urządzony zgodnie ze standardami Brand New Products.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora