Kolejna placówka za granicą

Do końca marca 2010 ma powstać pięć kolejnych placówek Brand New Products na terenie Polski.
Piątek
05.02.2010
W marcu w litewskim Wilnie uruchomiony zostanie nowy sklep Brand New Products.
 

To będzie już trzecia placówka zagraniczna sieci. Dwa salony działają od kilku miesięcy na Ukrainie. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, po dobrym roku 2009, rok 2010 zapowiada się dla rozwoju sieci Brand New Products - stores outlet jeszcze korzystniej. Według Pawła Bryniarskiego z Brand New Products, w ciągu następnych 11 miesięcy sieć ma się wzbogacić o kilkanaście nowych placówek. Pierwsze tegoroczne otwarcia zaplanowano na luty i tak 10 lutego zostanie otwarty sklep w Przemyślu, a pięć dni później zakupy będzie można zrobić w Ząbkowicach Śląskich.Do końca marca 2010 mają powstać 3 kolejne placówki w Kielcach, Krośnie i Oświęcimiu.

Brand New Products zajmuje się dystrybucją markowej odzieży. Firma istnieje od 1987 roku. W swojej ofercie posiada znane marki odzieżowe i obuwnicze, między innymi: Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger oraz Levis, Wrangler, Lee czy Mexx oraz Esprit. Wszystkie artykuły posiadają dokumenty pochodzenia towaru.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci muszą dysponować lokalem o powierzchni minimum 20 m2. Na zatowarowanie, licencję i meble trzeba wydać co najmniej 30 tys zł. Lokal musi być wyposażony i urządzony zgodnie ze standardami Brand New Products.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.