20.02.2010

Miss Trendy rośnie na wiosnę

Na przełomie lutego i marca do sieci Miss Trendy dołączą trzy nowe sklepy franczyzowe. W sieci działa 7 placówek własnych i 19 franczyzowych.

Ubrania z logo firmy można też znaleźć w sklepach multibrandowych, gdzie Miss Trendy pojawia się obok innych znanych marek. Na marzec firma zaplanowała otwarcie trzech kolejnych salonów.
- Nowe sklepy pojawią się w Świdnicy, Olsztynie i Wyszkowie. Ich otwarcia są zaplanowane na przełom lutego i marca. Chcielibyśmy, żeby ten rok był przełomowy dla firmy. Chcemy skorzystać z dużego zainteresowania naszą ofertą i pozyskać jak największą liczbę nowych franczyzobiorców – mówi Agnieszka Rosoch, właścicielka Miss Trendy. - Nowością jest także możliwość otwierania cornerów depozytowych Miss Trendy w sklepach multibrandowych. Wprowadzenie tej formuły do oferty znaczącą powiększa grono osób, które mogą przystąpić do naszej sieci.

Nowe sklepy Miss Trendy pojawią się w Świdnicy, Olsztynie i Wyszkowie.

Koszty otwarcia własnego sklepu w sieci Miss Trendy wynoszą 25 tys. zł netto. Przygotowania do otwarcia trwają ok. 2 tyg. Firma Miss Trendy zapewnia bezpłatną wizualizację oraz dostęp do znaku towarowego i know how. Za przystąpienie do sieci nie są pobierane żadne opłaty. Franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni 40-80 m2 w ciągu handlowym, centrum handlowym, albo centrum miasta.

- W naszej sieci obowiązuje formuła depozytowa. Oznacza to, że franczyzobiorca nie ponosi ryzyka związanego z zakupem towaru, ponieważ do momentu sprzedaży towar stanowi własność firmy Miss Trendy. Po sezonie niesprzedana odzież jest wycofywana ze sklepu – mówi Agnieszka Rosoch.

Firma Miss Trendy powstała w 2000 roku, zaś od czterech lat prowadzi produkcję i sprzedaż własnych kolekcji we własnych sklepach. Oferta firmy skierowana jest do młodzieży, zwłaszcza młodych kobiet ceniących wygodę i wysoką jakość za rozsądną cenę.

(mak)