19.02.2010

Hiszpańskie wesele

Do sieci Perfect Moments dołączyły zagraniczne konsultantki.

Perfect Moments zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych, przyjęć okolicznościowych a także wieczorów panieńskich i kawalerskich. Firma powstała w 2006 roku i od tego czasu w całym kraju powstało siedem oddziałów franczyzowych i jeden własny. Perfect Moments ma również konsultantki działające poza granicami kraju. Trzy z nich dołączyły do sieci pod koniec ubiegłego roku.

Nowe konsultantki Perfect Moments obsługują już pierwszych klientów w Hiszpanii, USA i Szwecji.

- Od początku ubiegłego roku otrzymywaliśmy wiele zapytań dotyczących rozwoju naszej sieci poza Polską. Dlatego zdecydowaliśmy się podjąć rozmowy z osobami z zagranicy. Dzięki temu od końca ubiegłego roku z siecią współpracują trzy nowe zagraniczne konsultantki: Katarina Krzyzinska w Szwecji, Emilia Smolak Lozano w Hiszpanii oraz Monika Popek w Miami – mówi Karina Komorowska, właścicielka Perfect Moments. - Na stałe prowadzona jest także współpraca z kilkoma zagranicznymi agencjami ślubnymi m.in. w Grecji, we Włoszech, w Ameryce Północnej, a nawet w Afryce. Współpraca z agencjami ślubnymi z zagranicy i z zagranicznymi konsultantami ślubnymi pozwala wysyłać klientów do różnych miejsc na świecie, nie tylko do miejsc, w których działają konsultanci.

W ciągu najbliższych dwóch lat firma planuje uruchomić oddziały w każdym województwie w Polsce. Planowane są także otwarcia kolejnych placówek zagranicznych m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Francji.

Opłata za przystąpienie do sieci Perfect Moments wynosi 30 tys. zł. W ramach opłaty franczyzobiorca otrzymuje materiały reklamowe, dostęp do podstrony na stronie www firmy Perfect Moments. Firma zapewnia również szkolenie przygotowujące do prowadzenia działalności i wsparcie w trakcie prowadzenia działalności.

(mak)