15.03.2010

Targi Franchise Expo Paris ruszyły

Międzynarodowe targi franchisingu i handlu sieciowego, Franchise Expo Paris,rozpoczęły się w niedzielę 14 marca 2010 r. Zakończą się za cztery dni, 17 marca 2010 r.

Na Franchise Expo Paris wystawcami są sieci francuskie i zagraniczne reprezentujące 75 dziedzin działalności. Wśród nich znajdują się cztery szczególnie innowacyjne i szybko rozwijające się sektory - moda-uroda-zdrowie, wystrój-wyposażenie domu, gastronomia-handel artykułami spożywczymi oraz usługi na rzecz osób prywatnych i firm.

Wystawcy na 29. targach Franchise Expo Paris.

Organizatorzy spodziewają się przybycia 30 tys. gości. W roku 2010 udział w imprezie weźmie 450 marek.

W imprezie bierze 450 marek, które prezentują własne koncepcje franczyzy. W tegorocznych targach udział biorą również specjaliści międzynarodowego franchisingu: konsultanci, prawnicy, przedstawiciele banków, stowarzyszenia franczyzowe i agencje nieruchomości. Organizatorzy spodziewają się przybycia 30 tys. gości.

Po raz pierwszy od czasu stworzenia imprezy w 1982 r., targi odbyły się również w niedzielę. Zmieniając harmonogram, organizatorzy obrali sobie za cel zwiększenie frekwencji poprzez ułatwienie kontaktów pomiędzy sieciami franchisingowymi i osobami pracującymi na etatach, zainteresowanymi otwarciem własnej firmy.

Wreszcie, jak co roku, odbywa się czterodniowa konferencja poświęcona tematom o kluczowym znaczeniu dla branży franchisingu, spotkania umożliwiające dzielenie się doświadczeniami z udziałem znanych osobistości działalności sieciowej oraz codzienne nieodpłatne szkolenia prowadzone przez szkołę franchisingu połączone z indywidualnym zwiedzaniem targów.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora