24.02.2010

Myjnia parowa z dostawą

Mobilnemyjnie.pl rozbudowują ofertę i sieć.

Mobilnemyjnie.pl proponują nową usługę. Od niedawna pracownicy sieci przybywają do klientów, aby oczyścić jego samochód ekologicznym urządzeniem do mycia parowego.

- Na samochodach będą instalowane urządzenia przypominające swoim kształtem zwykłe myjki ciśnieniowe. Jednak zamiast strumieni wody wylewanej na ulicę, samochody będą myte za pomocą suchej pary wodnej, w której zawartość wody nie przekracza dwóch procent – mówi Robert Szacherski, właściciel sieci Mobilnemyjnie.pl. - Montaż tych urządzeń wiąże się z wycofaniem dotychczas używanych przez nas rozwiązań, czyli myjek ciśnieniowych, zbiorników na wodę i basenów ściekowych.

W związku z wprowadzeniem opcji myjni parowej, zmieniły się koszty przystąpienia do sieci. Inwestycja w myjnię bezwodną to kwota 12 tys. zł, a w myjnie bezwodno-parową 23 tys. zł. W obydwóch tych kwotach firma zawarła opłaty wstępne oraz koszt dostawy wszystkich urządzeń niezbędnych do rozpoczęcia działalności.

- Oprócz tego nasi franczyzobiorcy odprowadzają 300 zł co miesiąc na rzecz sieci. Po stronie partnerów pozostaje zakup auta dostawczego oraz jego oklejenie zgodnie z wytycznymi firmy – zaznacza Szacherski.

Od początku roku sieć Mobilnemyjnie.pl rozwija się dzięki działalności koordynatorów wojewódzkich. Są oni rekrutowani spośród obecnych franczyzobiorców, a ich zadaniem jest czuwanie nad rozwojem sieci na swoim terytorium. Firma działa już w 7 województwach: w Warmińsko-Mazurskim, Łódzkim, Małopolskim, Śląskim, Wielkopolskim, Kujawsko-Pomorskim i Mazowieckim.

- Obecnie negocjowane są kolejne trzy umowy na w nowych regionach – mówi Robert Szacherski. - Mam nadzieję, że do końca roku będzie można skorzystać z usług Mobilnemyjnie.pl we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce.

(gum)