02.03.2010

RuckZuck na Litwie i Węgrzech

Do sieci dołączyły trzy salony - w Kownie na Litwie oraz w Fertod i Baji na Węgrzech.

Sieć RuckZuck realizuje plan rozwoju na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W lutym br. do istniejących już salonów na terenie Polski, Niemiec, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Rumunii, Rosji i Węgier - dołączyły dwa kolejne na Węgrzech i jeden na Litwie.

W pierwszej połowie lutego br. swoją działalność rozpoczął pierwszy salon RuckZuck na Litwie. Wiosną br. planowane jest także otwarcie kolejnego sklepu na Litwie, tym razem w Wilnie. Ponadto, do dziewięciu już istniejących placówek RuckZuck na Węgrzech, dołączyły dwie kolejne - w miejscowościach Fertod i Baja. Każda z nich ma powierzchnię ok. 200 m2. Na początku marca br. planowane jest także otwarcie dwóch salonów RuckZuck na terenie Węgier w miejscowościach Mako i Szeged.

Z końcem lutego otwarty został także punkt handlowy na terenie Polski w Pajęcznie. Salon Mariusza Chłopasia zlokalizowany jest nieopodal drogi krajowej numer 42.
- Decyzja o podjęciu współpracy na zasadach systemu partnerskiego z siecią RuckZuck to dla mnie szansa na rozwój w branży wnętrzarskiej i budowlanej. Sprzyjać temu będzie również atrakcyjna - dla większości mieszkańców okolicznych miejscowości - lokalizacja salonu - mówi Mariusz Chłopaś.

Na początku marca uruchomiony zostanie sklep Edwarda Posadowskiego w Złotoryi. Placówka będzie miała powierzchnię ok. 250 m2. Będzie to 8 punkt sieci w województwie dolnośląskim.

W asortymencie salonów RuckZuck znajdują się podłogi drewniane, laminowane oraz drzwi i ościeżnice. W sprzedaży są również akcesoria, takie jak listwy, zamki i klamki. Ponadto w salonach można liczyć na poradę personelu, który na życzenie wskaże również ekipę montażową.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora