Rzeszowska placówka Toy Planet została otwarta w Centrum Handlowym Nowy Świat.
Środa
10.03.2010
Toy Planet powiększa sieć o placówki w Jeleniej Górze i w Rzeszowie.
 

Sklep w Jeleniej Górze to placówka własna, natomiast punkt rzeszowski został otwarty w centrum handlowym Nowy Świat i jest jednostką franczyzową. Tym samym sieć powiększyła się do 18 placówek.

Poza otwieraniem sklepów franczyzowych i własnych firma Creator, operator Toy Planet, planuje także włączać do sieci także sklepy spod znaku Świat Zabawek Berchet, której także jest właścicielem.

- Obecnie pod marką Świat Zabawek Berchet funkcjonuje jeszcze pięć sklepów, w Krakowie, Poznaniu i Gorzowie Wielkopolski – mówi Robert Momocki, współwłaściciel firmy Creator. - Do wakacji planujemy przyłączyć je do sieci Toy Planet.

Momocki liczy, że nadchodzące miesiące umożliwią branży osiągnięcie lepszych wyników niż w ubiegłym roku.

- Mamy nadzieję zwłaszcza na poprawę wyników rentowności, bo sytuacja na rynku walutowym jest coraz korzystniejsza, zarówno w kontekście importu towarów, jak i wynajmu powierzchni handlowej – przyznaje Momocki. - Luty przyniósł niewielki spadek sprzedaży, ale to wynik zimowej pogody i sezonu urlopowego. Potencjalni klienci chętniej jeżdżą teraz na narty, bądź zostają w domu, a nie wychodzą do galerii handlowej.

Właściciele Toy Planet chcą powiększyć sieć sprzedaży do 25-30 placówek na koniec 2010 roku.

(gum)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018