Oferta firmy odzieżowej Ravel skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych oraz osób, które cenią sobie wygodę, estetykę i wysoką jakość towarów.
Piątek
12.03.2010
W ubiegłym roku sieć powiększyła się o 16 nowych placówek, w tym ma dołączyć kolejnych 10.
 

Obecnie w sieci działają 42 sklepy własne Ravel zlokalizowane w większych miastach Polski w tym cztery placówki na Litwie. Do sieci należy także 10 placówek franczyzowych, które w większości działają w miejscowościach liczących mniej niż 100 tys. mieszkańców.

- W ubiegłym roku udało nam się otworzyć 16 sklepów, z których sześć należało do franczyzobiorców. W czwartym kwartale ubiegłego roku do sieci dołączyły m.in. placówki w CH Bonarka w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie oraz sklepy franczyzowe w Chrzanowie i Tomaszowie Lubelskim. Wstępne plany na ten rok zakładają 10 otwarć, w tym przynajmniej cztery nowe sklepy mają być prowadzone przez franczyzobiorców – mówi Mirosław Mazur, dyrektor działu sprzedaży firmy Ravel.

Koszty adaptacji pomieszczeń i przystosowania ich do wymagań sieci Ravel mogą wynieść od 100 tys. zł do 150 tys. zł. Do tego trzeba jeszcze dodać koszty projektu i wyposażenia sklepu, które powinny zamknąć się w kwocie 65 tys. zł dla sklepu o powierzchni ok. 140 m2.

Franczyzobiorcy najczęściej posiadają własne lokale, ale firma Ravel także pomaga w wyszukiwaniu atrakcyjnej lokalizacji oraz negocjacjach dotyczących warunków najmu, zwłaszcza lokali mieszczących się w galeriach handlowych. Sklepy franczyzowe Ravel powstają najczęściej w miejscowościach liczących więcej niż 40 tys. mieszkańców i mają powierzchnię ok. 140-160 m2.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

warto ale zależy z jakim towarem i w jakiej cenie .ważna jest tez lokalizacja [url=http://wp.eu]wp[/url]

74 wypowiedzi
ostatnia 18.08.2018
Sklep z tanią odzieżą sportową

Najlepiej kupowac odzież szytą w Polsce. W ostatnich latach pojawiło się parę dobrych firm, które tworzą bardzo dobrą odzież dla sportowców. Cenowo też nie...

48 wypowiedzi
ostatnia 18.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

To nie moja dziedzina, więc nie wiem zbyt wiele. Dziękuję za informację. imgrum

6 wypowiedzi
ostatnia 17.08.2018
Powrót po wielu latach

This "thanksgiving" devour was not rehashed the next year. Be that as it may, in 1623, amid an extreme dry spell, the travelers accumulated in a supplication benefit, appealing...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2018
Ubrania bez komentarza

Thank you for another great article. The place else may anybody get that type of info in such an ideal method of writing? I’ve a presentation subsequent week, and I’m at...

9 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Urządzając sklep odzieżowy musisz pamiętać, że bardzo ważne jest oświetlenie, a szczególnie to na wystawie. W tej roli świetnie sprawdzą się halogeny.

23 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Te tematy to twardy orzech do zgryzienia, nie da się jednoznacznie niczego określić. Każdy przypadek będzie inny i w każdym co innego zagra pierwsze skrzypce ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Chyba poruszę ten temat na swojej stronie wielorakietematy.pl bo sporo osób widzę że wciąż się boi podjąć działania. Warto zaczynać z własnymi działalnościami,...

6 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018